Uzak şehirdeki sevgili adayınızı nasıl tanırsınız?

bence bu olaylar zor gibi. yani çok uzak mesafeler bana zor geliyor insan her gün yüzünü gördüğü insanı tanıyamıyor ki kaldı uzaktakini tanıyacak. ama dürüstlük ciddi niyet varsa neden olmasın da diye düşünüyorum kendi içimde çelişiyorum:D:D siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Dediğin gibi yakında olan, hergün gördüğün insanı tanıyamıyorsun ki. Bazen bu durumda mesafeler önemsiz oluyor. Birisini, hayatının içine girmeden tanıyamazsın. Ancak o uzak kişi ile, birlite zaman geçirerek ve hayatın doğal şeylerini birlikte yaşayarak görebilirsin. Sınırlı buluşmalar kafelerde geçerse birşey anlaşılmaz. Tabi allah helal süt emmiş ile karşılaştırsın. Uzak ya da yakın, kimin ne olduğunu bilemiyoruz.

Dürüst olmak, açık şeffaf olmak, iyi niyet önemli. Çünkü bunlar olmadan her gün gördüğün adam yalancı, sahtekar, aldatan birisi bile olabilir ruhun duymaz..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• uzak yorar...öceden tanıyıp..sonra uzaklara düşse ..belki çekilirde...

1|0
    0|0
  • piyango:DDDD

1|0
    0|0
  • restauranttımızda çalısan garson bey 30 yasında internet kullanmasını bilmez ihtiyaç duymamıs görücü usulu almanyadan bi kızla tanıstırılıyo msn den görüsüyolar düğüne kadar kızı görmüyo ve evlendiler gayet mutlu mesut yasıyolar çocuğu 3 yasında falan olmaz değil olur yani

1|0
    0|0
  • Bir insanı tanımanın en güzel yolu onunla alışverişe çıkmak,yolculuğa çıkmak ya da aynı evde üç gün kalmaktır.Gerçek halini anca bu durumlarda görürsün.

1|0
    0|0
  • nolursa olsun nekadar dürüst olursa olsun inanılmaz farklı benim 2 tane sevgilim oldu uzaktan hemde 1 yıl falan sürdü ikiside ama yan yana geldikten sonra çok değişik çok farklı geliyo bence hiç bulasma sonu ii olmaz , telefonla internetle ask yasanmaz ...

1|0
    0|0
  • Kalp her zaman en uzaktakini en imkansızı seviyor ve istiyor.

Tecrübelerime dayanarak söylüyorum yayladaki yoğurdun ovadakine faydası olmaz.

UNUTMA UNUTTURMA :)

1|0
    0|0
    • cacık yapalım o zaman :D:D

• Onun için :D yemiyorum. Yoksa denizden babam cıksa yerim demiş laz :D

• varlığı ısıtmayanın yokluğu üşütmez. uzakta sevgili olmz

1|0
    0|0
  • gerçekten tanımak zordur bir insanı. bazen yıllardır birlikte hayatı paylaştığın bir insan için bile "seni hiç tanıyamamışım" diyebiliyoruz. önemli olan doğru insanla karşılaşabilmek. şans faktörü çok önemli.

1|0
    0|0
    • şans önemli evet insan hergün görüğünü tanıyamıyor ben böyle bir insan için mi zaman emek harcadım diyor uzaktakini nasıl tanicak

• belki de doğru insan o bilemezsin. zamana yayabilirsin ilişkini. aslında birkaç basit nüans vardır, onu tanımana yarayacak ama uzun iş...:))

• bence cok sacma eger uzakta bır sevdıgın var ıse ve sen bunun varlıgından emın ısen sana her yol ona gıder gıtmek ıle kalmasın tanımak ıcın senı cok urastırır...

1|0
    0|0
  • Sen nerede ikamet ediyordun. :))

1|0
    0|0
  • Anlattığı kadarıyla tanırsın.:) tabiki ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemezsin (:

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benim tanıştıklarımın çoğu öyle yada böyle konuyu cinselliğe getirdi. İnsan bir durup düşünüyo ulan uzaktan uzağa beni sevmiyo da ne düşnüüyo? bence arkana bakmadan kaç

1|0
    0|0
Yükleniyor...