Sevip de ayrılanların yorumuna ihtiyacım var

Arkadaşlar bundan 4 5 gün önce bu site aracılığıyla sizinle 5 yıllık ilişkimin bitiş nedenlerini paylaşmıştım. Hesabımda sorulara bakarsanız görürsünüz..

Bu olaylardan sonra ben sevdiğim kıza süpriz yaptım ve 3 metrelik resimli afişi okulunun karşısındaki üst geçide astım sonra buket çiçek aldım ve tek taş yüzükle onun okula gelmesini bekledim. Yoldan geçenler bile aafişi gördü etkilendi şaşıran oldu resimler çeken oldu. Tüm bu olanlardan sonra sevdiğim kız karşıdan geldi beni gördü şaşırdı sonra ben buket çiçeği uzattım ve konuşmak istemediğimi arkasını dönüp afişe bakmasını istedim. Oda arkasını döndü şaşırırcasına gülümsedi ama bana dediki sınavlarım devam ediyor 1 hafta daha süre tanı derince düşüneyim. AMa sen her şeye rağmen kendini yinede olumsuzluklara hazırla dedi. Afişleri gören sınıf arkadaşları bile şaşkınlık içinde kaldılar. Kendisi bu sene üniversiteyi bitiriyor yani 1hafta sonra okulu bitecek. 5 gün sonrada oturup bana yüz yüze gerekli açıklamayı yapacak. Sevmiyorum diyor içimde bişey kalmadı diyor ama tüm bu yaptıklarımdan sonra sizce derince düşünerek bir şans tanırmı? Birde sınavının bitmesini bekledim sınav bittikten sonra oraya yakın AVMye burger kınge yemege gittik. Sağolsun ben söylemeden kendisi gidelim dedi! Anlamıyorum bir ileri vites atıyor sonra yine uzaklaşınca geri vites atıyor.

İnanın o kadar aklım bunalımdaki ne yapacağımı bilmiyorum ve birde kendimi nasıl olumsuzluğa alıştırabilirim onun gibi gaddar ve vicdansız olmak istiyorum. Ben sevdiğim için elimden geleni yaptım şimdi 5 gün sonraki kararı bekliyorum.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• sana bısey dıyım mı helal olsunn.bu yaptıklarının karsısında nankorluk edıp gerı vıtes yaprsaa sen yoluna bak hıc usteleme hemde sakın bak benı gercekten dınle bole degıl ama buna benzer bısey ben yasadm bız sende ben gıbı ıyı nıyetlı bırısın bellı .ama bı ılerı bı gerı vıtes yapandan hayır gelmıo ben bunu bılır bunu solerım arkadasımm.bı ınsan ya sevıyodur ya sevmıyodur az sevıyorum dıyede bırsey olmaz zatenn..dengesız ınsanlardan uzak dur senıde hasta eder zaman ıcerısınde psıkolojıne kadar bozulabılırr cok cıddyım.5 gun sonrakı kararını bekle olumsuz bırseyle karsılasırsann eger kendını uzak tut o sana gene gelcek merak etme..

1|0
    0|0
    • Hayatsevince teşekkür ederim yorumun için. Ama önceden o bana yalvarırdı benş bırakma beni tek koyma derdi. Şimdi tam tersi olmuş gibi ve önceden okadar göz yaşı döküyordu şimdi sanki yeni bir dünya kurmuş gibi çözemiyorum. Teyzesi, arkadaş çevresi bile bu yaptıklarım karşısında affet demiş o hala 5gün sonra cevap vercem diyor.

• ah bahstsız cocukk ah.akısına bırak olayın ustune ne kada gırdersen o kadar karısır sen 5 gun sonrayı beklee sonra tekrar yaz bana bende merak ettım walla.ama anlattgın kadarıyla kızda bı dengeszlk tutarsızlk war yoksa sen mı bu kızı delırttın zamanında ondan mı bı oyle bı boyle

• Sen dilersen bana msn adresini ver ona ne süprizler yaptığımı sana göstereyim sende kararını öyle ver. Hatta diğer arkadaşlar sizde msn adreslerinizi bana verin sizleri ekliyim oradan yaptıklarımı resimli göstereyim buradan paylaşamıyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• böyle bi teklife hiç bi kız hayır diyemez..ama onun kararını bilemeyiz :( kendini herşeye hazırla derim.bende severek ayrıldım dayanmaya çalışıyorum..

0|0
    0|0
  • naz yapıyor olabilir bilemeyiz ama en kötüsüne hazırla kendini diyorsa en kötüsünü duyucaksındır.

0|0
    0|0
  • Naz yapiyor bende yaptim :)

0|0
    0|0
    • AMa soğuk kanlı davranıyor bu ayrılık umrunda değilmiş gibi. Bende anlam veremiyorum böyle yapmasına 1 aydır ayrıyız bilemedim ya ne yapacağımı elimden geleni yaptığımı düşünüyorum.

• sen yapılması gereken en iyi şeyı yapmıssın.ınsan nankor olmasn

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeş bu olaya çok benzer bir durumu ben yaşadım ve acısını 4 yıl çektim benim sana nacizane tavsiyem hiç uğraşma bırak giden gitsin tamam seviyosun aşıksın ama seven gerçekten sevseydi yanında olurdu ;))

0|0
    0|0
    • Kağan kardeşim eyvallah sağolasın ama öyle yüreğe oturmuş bir aşk yaşamışımki ben bile kendime gülüyorum. Yani ilişkimiz yolundayken bu kadar sevgimi göstersem belki kulum köpeğim olurdu ama günü geldi oda çok yalvardı bırakmıyım diye gel görkü şimdi o bana yol veriyor. BU kadar güzellikler yapmama rağmen anlam veremediğim davranışlar sergiliyor peki ne yapayım kardeş söylsene?

• Kardeş bana zaten dedi 5 gün ver hem sınavlarıma calısayım hemde 5 seneyi derince düşüneyim 5 gün sonra oturup yüz yüze gerekli cevabı vericem söz dedi. AMa dediki sen herşeye hazırla kendini olumlu olumsuz her şeye. Şimdi bende olumluya hazırımda şu olumsuzluğa nasıl hazırlayacagım kendimi onu hiç bilmiyorum. 5 senede karı koca gibi olduk anlamıyorum ondaki rahatlığı hemde hiç anşlamıyorum. Evlenmek isteyen benim için göz yaşı döken kız çok değişmiş gibi anlamadım gitti. Sence ne yapıyor?

• kardeş bazen kadınları anlamak çok güçleşir labirent gibi kaybolur gidersin bence olumsuz yönlere hazırla kendini ama inşallah olumlu olur :) sonucuda bizimle paylaşırsan sevinirim :)

• bence hiç uğraşma böyle bişeyi bende yaşadım ve tüm psikolojim alt üst şu an o ne yaptığını bilmiyo şu an senin ilginden dolayı kıçı tavan yapmış durumda senin ilginden dolayı onun için basit birisi gibi geliyorsdun yani onu zorlamıyorusn bu yüzdende sana bi heyecanı yok evet sen çok ii dürüst birisi olabilirsin bunun oda farkındadır ama bi heyecan yok çünkü o leb demeden sen leblebi diyorsun bi dediğini iki etmiyorsun kızların doğasında her ne kadar inkar etselerde acı çekmek var yada ne bileyim fazla ilgi gösteren erkekler aslında onlar için doğru seçenek değil. bence onu kafana takma ben elimden geleni yaptım ben çok istiyorum sende biraz bişeyler istiyorsan ben buradayım de ve çek git kararaını da hemen ver falan de. bu kadar zulmü sen bi seven olarak haketmiyorsun dostum sağlıcakla...

0|1
    0|0
    • +1 katılıyorum sana. Bu arada arkadaşım sen hep 2. planda olacaksın çantada keklik hesabı anladın mı?

• Kardeş sende iyi güzel diyorsunda şimdi ağzından cevabı istedimmi olmaz diyor o yüzden üstüne gidip baskı kurmuyorum. 5 günün geçmesini bekliyorum inan bende sen gibi istiyorum ama olumsuz yaklaşım yapıyor die gidip senin söylediğini söyleyemiyorum. Önceden o çok bana yalvarırdı beni bırakmda die hatta asker yolumu bile bekledi o yüzden böyleyim bende.

• ayrılmayın be yazık :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...