Tuvalette ne düşünürsünüz?

Arkadaşalr çok merak ediyorum tuvalete girdiğinizde aklınıza ilk ngelen şey ne ve neler düşünürsünüz ? Eğer aşıksanız yatağa yattınızda aklınıza ilk gelen kişi odur tahminimce peki tuvalete girdiğinizde aklınıza neler geliyor ?

NTO : Benim tuvalete girdiğimde aklıma çok iyi şeyler geliyor ama tuvaletten çıktan sonra sonra hepsini unutuyorum ve uygulayamıyorum peki ya siz..

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• tuvalette aklıma huzur geliyor.

0|0
    0|0

• Evet öyle ama eğer çabuk çıksana diye bekleyenin varsa ne rahat bir tuvalet ihtiyacını yaparsın nede o huzuru bulabilirsin, hiçbirini gerçekleştiremezsin ne yazıkki neyse ben şimdi tuvalete gidiyorum evde boş istediğim gibi yani hadi biraz huzur alalım :D

• Çıktım rahatladım ama ha :)

Kızlar Ne Diyor 7

• turk un aklı tuvalette calısırmıs:D ama benım 2 gun once bı tuvalet olayım olduu.cok yorgundumm o gece vc kalktım ve 20 sanıye afeedrsnz işedım sanırım.uyumusm ıcım gecms:D

0|0
    0|0

• Evet öyle bendede oluyo arada duruyom sonra devamn ediyom birde uyurken tuvaletin geldiğinde rüyanda sürekli tuvalete gidip ettiğinin görüyorsun ama gerçek anlamda bir türlü rahatlayamıyorsun oda çok kötü :D

• Bende tuvalete ne düşürürsünüz diye okudum :S

0|0
    0|0
  • arkadaşlarıma mesaj atıyorum yada telefonda oyun oynuyor veya nete giriyorum :D eğer telefonum yanımda yoksa sıkılıyorum bazen şarkı mırıldanıyorum :D

0|0
    0|0

• Telefonla tuvalete girme derim bir düştüğü zaman heleki orada takılıp kaldığı anda nasıl alacağım ya içeri kaçarsa korkusu hiçbir yerde yok bende demesi :)

• iğrençççççç :D

• Tuvalete grınce hemen aklıma sevgılım gelıyor :D yada bugun ne gıysem neyle neyı kombin etsem , ne oje sursem hangı ayakkabıları gıysem sacımı ne yapsam vs vs.

0|0
    0|0
  • fruit ninja oynuyorum :)

0|1
    0|0
  • sabahları vc gırdıgmde bugun ne gıysem dıorm.yada 1 gun once olanlrı dusunuorum

0|0
    0|0
  • o an gündemimde ne varsa onu :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• cep telefonunda oyun bitiriyorum

wc 'deki düşünceler çok marjinal..uygulayamıyorum..unutmak en güzeli oluyor

0|0
    0|0
  • Eski bir deyiş derki;

Türkün aklı başına ya Sıçarken ya Kaçarken Gelirmiş.

0|1
    1|0
  • liseye giderken 5 de kalkiyordum bazen uyuya kalıyordum be ne günlerdi :) telefonla takılıyorum yoksa zaman geçmiyor :)

0|0
    0|0
  • şarki bestelemeyi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • acaba deliksiz girdi mi diye düsünüyorum.

gecen yıl matematik formülünü keşfetmiştim.

0|0
    0|0
  • düşünmekten efkar basıyor :) düşün düşün b.. işin :))

0|0
    0|0
  • Hiç bişeycik düşünmem

0|0
    0|0
  • Düşünüyorum acaba bugün ne renk çıkacak.İhsal mi kabızmı olarak çıkacak diye.

0|0
    0|0
  • İnsanı sevdigi aklına ya tuvaletteyken yada yatarken gelirmiş

1|0
    0|0
  • ben siirt pervaride o an kaç kişi bakkala gidip ağbi bi uzun marlboro alabilir miyim sorusunu bakkal amcalara yöneltti acaba diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...