Yüzmeyi bilmiyorum nasıl öğrenebilirim?

arkadaşlar yüzmeyi bilmiyorum naişl öğrenebilirim çoğu arkadaşım nasıl oluyorsa bianda yüzmeye başladı ben ise sınırdan ileri gidemiyorum sizce ne yapmam lazım bu en kolay nasıl çözebilirim en zor olan şey şu üzerinde batmadn kalmakmış eğer onu başara bilirsen rahattça yüzebilrsin diyorlar ama ben deniz direk batıyorum

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• rahat bırak kendini kasmadan yatakta nasıl yatıyosan öyle yüz üstü yat ve ayağını bisiklet gibi çevir kollarınlada kulaç at umarım yardımcı olabilmişimdir :)

0|0
    0|0
    • :) böyle bir yüzme stili hiç görmedim musait bir zamanda :D ders verirmisin.

• niye normal yüzüyosun yani bak bi dene olcak çok rahat bırak dediyse okadarda değil ama kasma :) bu arada bisiklt gibi yap demişim o derinde batmamak için ayaklarını çırpcan yatrken :) ben küçüklükten beri biliyorum yani eğer dediklerimi tam uygularsan bu iş olmştr :)

• yüzme kurslarına git..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bende bilmiyorum malesef.

0|0
    0|0
  • Reis :) istanbuldaysan gel bir gün sarıyere sana öğreteyim :D lisanslı dalgıçlık yapmışlığım vardir tamamen free öğretirim ben sana uygulamalı 3 günde :D boğazı geçmezsen ne dersen de.

0|0
    0|0
  • Kardeş burada aldığın cevaplarla öğrenilecek işdeğil, imkanın varsa git iki ay eğitimini al derim prof. bir şekilde yüz arkadaşların bile imrensin...

0|0
    0|0
  • Bende yüzemiyorum o yüzden kendimi soyutladım sulu atraksiyonlardan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...