Evlilik ısrarı konusunda ne yaparsınız?

1.5 yıllık ilişkiniz var .Erkek evlilik fikrini kafanıza aşıladı ve kabul ettirdi size ancak evlenmek için önünüzde 1.5 yıl yada 2 yıl daha var.Bazı nedenlerden dolayı bıçak kemiğe dayandığından aile içi kavga vs. çabucak evlenmek evden ayrılmak istiyorsunuz.Bu nedenlede erkeğe yükleniyorsunuz evlilik konusunda ancak ne kadar yüklensenizde 2 yıl geçmeden evlilik olmayacak.Kısaca tek yaptığınız erkeği bunaltmak.Üzerinizdeki baskıdan kaçarken erkeği bunaltmak yapttiğim :(

Ne yapmalıyım ben sonunda dayanamayıp beni bırakacak diye korkuyorum :(

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• neden 2 yıl beklemeliymişsiniz?

1|1
    0|0
    • Okul iş nedenleri yuzunden.

• Benden size arkadaş tavsiyesi ,evlilik konusunu belli bi süre kapatın,akışına bırakın,en güzeli ... :)

• bak şindi:)

Erkekler Ne Diyor 9

• evlenin gitsin:DDDDD

0|0
    1|0
  • işkillendiğim konular var?

neden evden ayrılmak istiyon?neden 2 yıl bekliyon?

0|0
    1|0
    • Yorumlarımı okursan anlarsın

• Aynı eve cıkmayı denesenize?

0|0
    0|0
    • İş olmadan ayrı evde mumkun degıl

• bazı nedenlerden dolayı kısmında şüphelendim neyse evililk nedir yaa artık moda aynı evde nikahsız yaşamak 2013 trendi şimdi var zaten 2013 ve önümüzdeki senelerde hissedilir derecede çoğalıcak görürsünüz

0|0
    2|0
  • o kişinin belli ki beklediği birşeyler var işinde birşeyler düşünüyor olabilir veya hazırlık yapması gerekebilir. Bugün bir düğün yapsan bunun evi var o evin içine eşyası var düğün masrafları var binlerce lira para demek şuan hazır değildir bunlara belki bir birikim yapacak aceleye gelmemeli bu işler sabretmelisin...

0|0
    0|0
  • 1,5 yıl evde açık cezaevi gibi yaşamalısın güzellikler için bazı zorluklara katlanmak gerek

0|0
    0|0
  • aile ici kavgalarından dolayı ve sırf kendin icin bencilce yani davranırsan olmaz ama ki zaten adam hissetmis bunu

0|0
    0|0
    • Tamamen farkında bencılsın dıyor hep ama asla vazgecmedı benden tabıkı ılerde vazgecmeyecegını gostermez buda. :(

• Ayrı şehirlerdeyiz net telf üzerinden geldıgınde bır hafta falan kalıyor ondada cıkıp gorusebılıyorum babanın haberı olmuyor.

Aradakı mesafede yıpratıyor bızı zaten her şey oyle kotukı =(

• korkma bırakmaz da bak ne güzel kavramışsın.niye huzursuzluk çıkarıyorsun?zor durumda bırakma sevdiğini.

0|0
    0|0
    • Farkındayımda o ankı bunalım stres ona patlıyorum sacmalıyorum ıstemeden gelısıyor olaylar.

• Israrı sevmem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sık dişini 2 yıl dediğin nedir ki bunaltma çocuğu Allah korusun nazar değer .

0|0
    0|0
    • Geçse keşke çok zor

• Evet benden daha tutarlı davranıyor.Bende keşke sabredıp başaçıkabılsem.İyi dileklerin için teşekkürler.

• Rica ederimm ...

Yükleniyor...