Nasıl kilo verebilirim?

çok fazla bir kilom olmadığı söyleniyor ama ben yinede kilo vermek istiyorum en kısa zamanda nasıl kilo verebilirim

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• sana çok kısa bir tavsiye. ekmek yemeyi brak ve aburcubur şeyleri (cips kola çikolata) yeme nasıl kilo veriosun dene gör

0|0
    0|0
    • ekmek yemiomda ama abur cubur baya yiyom zaten tüm kilolarımda onlardan

• rica ederizzz :D

• :) :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Elma diyeti diye yazarsan çıkacaktır günde an az 1 litre su içmelisin yanında ve spor yapmasan bile yürüyüş yapmalısın sadece yememezlikle kilo verilmez

1|0
    0|0
    • su baya içiyorumda yürüyüşe ne zaman çıkmalıyım onu bilmiom kahvaltıdan öncemi sonramı onun bir önemi var mı?

• İki haftada 10 kilo ama plana uymazsan 3-4 kilo verirsin

• sorun çıkmazsa uyarım tabi

• seks yap bol bol

0|0
    1|0
  • ya bir laf varmış seks yapınca eriyormuş hanımabla ben öyle duydum

0|0
    0|0
  • İnsanity workout

sorumluluk sana ait

0|0
    0|0
  • Spor yap yemeye dikkat et bide trans yağlar yeme

0|0
    0|0
    • yemeye dikkat ediyom ama spor yapmaya daha yeni başladım

• anladim iyi beslen abut cubur yeme formuna girersin

• öyle yapcam zaten abur cubur yok artık

• selam, boy ve kilon kaç?

0|0
    0|0
  • hangi bölgelerinde kilo var

0|0
    0|0
    • sadece göbeğim var biraz

• şu an müsait deilimmm özeldende konuşmaya gerek yok

• anlamıyormusun ya şimdi konuşalım demiyoru açayım ben oradan bir yaz senin olduğunu bilim yani onu diyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• pek fazla kilon yok bence ama kuru incir, kuru kayısı, yeşil çay bunları dene derim bir de yulaf var ama tadını beyenmiyeceğini garanti ederim :D ve 2 litre su iç yiyecek konusunda benden bunlar :D haa bide ekmek yeme.

0|0
    0|0
    • ekmek hiç yemiyorum zaten sevmiyom :) ama su baya bir içiyorum kayısıya bayılırım yürüyüşede başlıcam inş. kısa zamanda kilo veririm :D

• :) :)

• Tek çare diyetisyen 4 ayda yaklaşık 15 kilo verdim tabii yanında su ve yürüyüşte var :)

0|0
    0|0
    • yürüyüşe hangi saatlerde çıkıodun?

• :) ne dııyelım ıns zayıflarsın :)

• sağol inş. :)

• kilon çok normal boyunu gördüm aşağıda yazmışsın senin gibi olmak isteyen ama olamayan çok fazala insan var aynaya bakıp kendini beğenmeye çalış takma kafana

0|0
    0|0
    • ne yapıyım ya çevrede öyle dediler bende önceden kilolu olduğumu düşünmüyodum ama işte o kadar söylediler ki kendimi baya bir kilolu hissettim

• sohbetimiz oldu biraz :D bende çıkıyım artık :D iyi geceler

• saol sanada iyi gecelr :)

• Diyetisyene git beybi

0|0
    0|0
    • işe yaramıyor diye duydum çevremde çok kişi öyle sölüo ama deniycem yinede saol

• Az yemek ye

0|0
    0|0
Yükleniyor...