Basen eritmek için bisiklet?

arkadaşlar ben 54 kiloyum boyum da 1.63 . aslında kilolu sınıfında delim ama basenlerim geniş ve üst tarafım kollarım falan baya zayıf göbeğimde yok. ben sadece basen inceltmek için kondisyon bisikleti kullanmayı düşünüyrum işe yarar mı?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• senin fazlalıkların basenlerinde toplanmış göbeğinde değil, vücudunun neresindeki yağları eritmek istersen iste, hiç önemli değil, her şartta cardio yapman zaruridir. koşsanda yürüsende bisikletede binsen yüzsende hangisini yaparsan yap fazla kilolarını verirsin, ayrıca 1.63-54 iyi bir oran değil, yaklaşık 8 kg fazlan var, onlarda baseninde toplanmış işte

0|0
    0|0
    • 8 kilo mu naptın yahu

• o da çok zayıf ya ben okdr zayıf olmak istemiym

• ama sende fazla kilo var malesef, o fazlalıkları verirsen götün küçülür

Erkekler Ne Diyor 10

• Basenler için en etkili şey omuzuna şu şekilde bişey alıp sağ sol dönmek

www.saglik-bilgisi.net/.../...eketleri-320x244.jpg

0|0
    0|0
  • yaramaz:D

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir bacagın olur tülin şahin bisiklet kullanıyor siz düşünün :)

0|0
    0|0
  • hehe yürüyen basket topu jhehehehe

0|0
    0|0
  • tek yolu zaten bisiklet

0|0
    0|0
  • Spor yap dicem ama o kaslari büyütüyor :D

0|0
    0|0
  • Paten surmek mesela :)

0|0
    0|0
  • yarayabilir.

0|0
    0|0
  • bence sikş

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç ki ona göre bişey önericem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de 1 64 53 kiloyum benimde hiç bir şeyim yok ama lanet olası üst bacagım geniş. Çok uğraştım genetik benimki anneminde kalın bacagı ust kısmı. naptıysam erimiyo. Genetikse çok zor. ama onu yaparsan çok düzgün olur. benimkide kalın ama bir tane selulıt yok sımsıkı basınca yanda çizgi var.

0|0
    0|0
  • Işe yarayabilir. Tam badem bölgesini çalıştırıyo. Ama sana tavsiyem bol bol ananas tüketmen. Basenleri gidermede çok faydası var

0|0
    0|0
Yükleniyor...