İspanya - italya maçı ne olur, nasıl biter?

güzel maçı yarın sizce kim kazanır? ben beraberlik diyorum

Güncellemeler:
bende italya yada beraberlik diyorum kuponumda beraberlik var
maç baya heyecanlı geçiyor ispanya gol atıcak gibi :D ama beraberlik diyorum hala :D

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• ispanya italyaya oranla şampiyonaya hazır görüntü içersinde kadro ve kondisyon bkmandan iyiler moraller yernde italya işe hernekdr fazla kafayı takmasalar bile şike konuus büyük baskı oluştrdu üstlernde birde takımn bel kemiği olan defans hattı sekmeye uğradı ve bugün defans ile ortasaha köprüsünü de rossi yönlendrck o yüzden büyk yük onun üzernde olucak ama ilk maçlar herzmn süprize açıktr ispanya ilk golü atarsa maçı kesn kazancğı düşünceyim ama benim tahmnim italyanlar boğalardan 1 puan alıcaktr...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• italya da güçlü

0|0
    0|0
  • ispanya olur

0|0
    0|0
  • italya diyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ispanyayi bu sene kimse tiye almiyor favori bile gösteren yok ama bence ispanya alicak maci..

0|1
    0|0
  • italya'nın bu sene güzel şeyler yapacağını düşünüyorum. berabere yada italyanın kazanacağını düşünüyorum

0|1
    0|0
    • aynen italya boş takım degil benim favorim hollandaydı ama kaybetti italya galip gelmese bile defans yapar beraberlik alır diye düşünüyorum

• evet aynen sana katılıyorum

• ama futbol bu her sonuç çıkabilir. yarın izleyip göreceğiz.umarım keyifli bir maç olur

• ispanpa

0|1
    0|0
  • İspanya alır

0|0
    0|0
  • İspanya affetmez.. en az 2 fark atar.

0|0
    0|0
  • 2006 italyası yok artık, ispanya alır

0|0
    0|0