BJK'yı hala kardeş takım olarak görenler var mı?

Beşiktaşlılar kardeş takım değil arkadaşlar! Çoğu beşiktaşlı bizi kardeş takım olarak görmüyor. Ben Fener ile BJK oynadığı zaman BJK kazansın diye bakardım, ama ne zaman bir BJK lı ile karşılassam daha çok fenerbahçe tarafındalar.. GS yi kötülüyorlar. Bilin istedim.

(Gündemde bundan daha çok konuşulması gereken başka şeyler var tabiki, bunu diyenler olucaktır)

0|0
4|32

En İyi Erkek Görüşü

• canım benim bırak onlar bizi kötülesin bunlar neden oluyor biliyor musun çünkü onlar bizi çekemiyor türkiyenin tek büyük takımının galatasaray olduğunu biliyorlar ama söylemeyi gururlarına yediremiyorlar sefiller biz olmasak avrupa yüzü göremeyecekler bizi dünyaya rezil etti 2 takımda beraber şike yaptılar ya işte kan çekiyor türkiyeyi avrupada gururlandıran tek takım galatasaray baktılar ki ayrı ayrı bizimle baş edmeyecekler şimdi birleşmeye çalışıyorlar ama yine baş edemiyorlar bırak onlar bizi kıskanmaya devam etsinler... aslanımın kükremesi yeter...

2|1
    0|1
    • +1 e çökkk uşsun kuşlarr :D

• 22 adam 1 top ve hala sefiller bilmem ne kelimeleri
      uyutulduğunuzun farkında değilsiniz hala

• kardeşim sen öyle düşünüyor olabilirsin ama bizim için bir yaşam biçimi çok fazla fanatik yani holigan kesinlikle değilim ama sıkı takipçiyim ama ben futbol oynuyorumda ve kesinlikle oynamasını daha çok severim ve futbol oynarken sahaya çıktığımda rahatlıyorum bak mutlaka seninde yaparken zevk aldığın birşeyler vardır yani onun gibi düşün...

Erkekler Ne Diyor 31

• Gömleğimin üstten bir alt düğmesi koptu

0|0
    0|0
  • Beşiktaş kimsenin ne düşmanıdır ne kardeşidir. Beşiktaş semtinde Beşiktaş'tan başka takımın şampiyonluğu da kutlanmaz maçları da yayınlanmaz. Beşiktaş ruhtur bedene indirgenemez, Beşiktaş ağır taştır dokunan altında kalır.

1|0
    0|0
  • Çünkü sen bjk yi kotuleyip assagilarsan oda kendini dost olarak goren takimin yaninda olur. Gs cirkeflikten baska birsey yapmiyor fenere holigan derdik ama o basket maclarini ve ligdeki maclari meloyu vs gordukten ve bunu destekleyen yoneticileriniz oldugundan dolayi iticisiniz bu yüzden fener her zaman gsden iyidir.

0|1
    0|0
    • hm pekı neden hakaret edıyorsun, bunlar netıcede sadece takım. ıste cırkef olan asıl sızsınız

• Çünkü yoneticeleriniz ve tarwftarlaroniz terbiyesizligi savundular bir kez olsun asil bir durus sergileyip hata yaptik taraftarlr yabls yapiyir demedi kotuye kotuyle gittiniz cirkeflik yaptiniz kimseye dost eli uzatmadiniz oyuncularda ayni kafadalar bu cok itici bir durum hadi bize desiklerinizi gectim fenere bile surekli satastnz olay yokken olay fikardiniz hep hep siz baslattiniz sonra millete laf atmaya basladnz onlar diyo diye siz baslatrsaniz tabiki cevap verirler. Ins bu sene dogru duzgun insnlarla su klbunuzu yonetrsnz cirkef taraftarlarnzda akillanir yoksa gene kaosa huzursuzluga suruklersiniz ligi biktik artk bu durumdan.

• GS eskiden kötünün iyisi derdim hatta fener şampiyon olacağına galatasaray olsun derdim şimdi cinconlardan nefret ediyorum siz olmayında kim oluyorsa olsn... Bence bir otur düşün niye böyle olduğumuzuda demekki siz nefret tohumları ekmişsiniz

0|0
    0|0
    • Çok boş işler oldugu ıcın arastırmaya gerek duymuyrm spor dalı sonucta ama bızım ınsanımız bokunu cıkardı

• Ben şikecilileri seviyorum demedim kötünün iyisidir fener demek istiyorum... Ayrıca olayı şurdada ynlış anlamışsın benim nefret ettiğim insanları değil o kulübü yönetenler ve galatasaray adını lekeledikleri için galatasarayın adından nefret ediyorum.. yoksa ta

• yoksa taraftarından nefret ediyorum demem...

• ben şahsen bir fenerbahçeli olarak beşiktaşa herzaman bir sempati duymuşumdur ve severim

0|0
    0|0
  • Galatasaray kadar sinsi bir takım yok. Kardeş ayağına yıllardır alttan alttan yapmadığınız kalmadı. Ben önceden galatasarayı severdim. Şimdi feneri daha çok seviyorum. Adamların en azından ne olduğu belli. Sözünde duruyorlar

0|1
    0|0
  • www.spor33.com/.../...613061786super-lig%20(7).jpg haklisin sikecilerle kardes olamayiz

0|0
    0|1
  • Beşiktaşlıyım ama ga kardeş yakım olarak görürüm herkes bir değil.

0|0
    0|0
  • Benim için hala GS kardeş takımdır

0|0
    0|0
  • Birakacaksiniz bizans atıklarıni tutmayı :)
    Anti Bzans
    ♥Forza Eses ♥

0|0
    0|0
  • BJK kardeş takım derdik Galatasaray maçı hariç çoğu zaman beşiktaş kazansın isterdim fakat artık öyle değil çok değiştiler Tüpçünün batağında battılar onlarda

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlının beşiktaşlıdan başka dostu yoktur ! uydurmayın kafanızdan böyle şeyleri, kardeş değildik olmayızda !

0|0
    0|0
  • Ayak tırnagim kirildi orta parmagimin

0|0
    0|0
  • Ben Beşiktaşlıyım. fb-gs maçında berabere kalmalarını istiyorum.

0|0
    0|0
  • Trabzon ile gs fenerlede Beşiktaş daha dostur genç

0|0
    0|0
  • fbjk diye bir gerçek var şimdi, inkar etmeyelim.

0|0
    1|0
  • ha besıktas ha fener ne farları var ıkısıde kanatlı ıkısıde sıkeci

0|0
    0|0
  • torkus konya sporla kardeş olalım biz

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylının Galatasaraylıdan Başka dostu yoktur.. O kadarrrrr!!!

0|0
    0|0
  • aynen iyi oynayan kazansın

0|0
    0|0
  • :))))

0|0
    0|0
  • Sizden cacık bile olmaz ne kardeşi , kiikiki ( Beşiktaşlıyım )

0|0
    0|0
    • futbol ülkemizde spor dalı olmaktan çıkmış ben sevmiyourm sadece soruyorum.

• bu dedıklerını yapan bır tek bızım ulke. Yurt dısında ben futbol ııcn adam bıcaklayanı gormedım.

• Göremessin çünkü türk kanalı onları yayınlamıyor , Brezilya , İngiltere , Almanya , Meksika Gidip görebilirsin :)

• iyi oynayan kazansın

0|0
    0|0
  • kardeş takım nedir abi herkes düşmandır

0|0
    0|0
  • ben bir bjk li olarak fener gibi kardeş takım olsa annemi babammı reddedim:-)

0|0
    0|0
  • kardeısm malesef.) bende feneri tutuyorum nedense bılmıyorum

0|0
    0|0
  • Aslanın asaleti yeter kuşlara ihtiyacımız yok

0|0
    0|0
  • Ne kardeşi kalleş takım onlar gs nin gs den başka kardeşi yoktur

0|0
    0|0
  • Stadımız yokken bizi misafir olarak alın dedik 1 sene almamak için elinizden geleni yaptınız ne bekliyordunuz?

0|0
    0|0
  • hıcbırı fenerbahcenın kardesı olamaz fenerın asaletı hıcbırınde yok cunku

0|0
    0|1
    • ne kadar ıtıcı

• gercekler acıdır sende pek cekıcı sayılmazsın

• Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 4

• Fenerbahçeyle Beşiktaş kardeştir. Soma için yapılan maçlarda da bu kanıtlanmıştır. Galatasaray her ikisine de uzaktır. Uzak kalmalıdır.

1|1
    0|1
    • siz kardeş kardeş oynayın biz bir avrupaya gidiyoruz :D

• işte arkadaşına sor onu hadi ben kaçtım :)

• ya kusura bakma jellyciğim febeli yazdı sandım yeni farkettim :D

• fenerbahçe beşiktaşa kardeş diyorlar galatasaray trabzonspor yakınlığı ne oluyor acaba heryerde iki takımın taraftarı birbirini koruyup kolluyor gs li arkadaş bunu kafana iyicene sok

0|0
    0|0
  • Fb'den nefret ediyorum ben -.- Gs'yi severim.

0|1
    1|0
  • Beşiktaş'ın Beşiktaş'tan başka dostu yoktur...

0|0
    0|0
Yükleniyor...