Sevgilim kas yapmak için hap içiyor?

Sevgilim body buildingci baya kaslı hap içiyor sizce sakıncası var mı bu hapların içmesini istemiyorum

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• steroıd haplarıysa karacıger ıflasına kadar kısırlıga kadar gıder ama proteın tozunun haplastırılmıs versıyonu ya da l-carnatıne ya da amıno asıt falansa sıkıntı olmaz kanks

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ne hapı olduğu önemlidir. Oral anabolik steroitler risklidir ve yasaklı maddelerdir ayrıca, sağlıklı da değildir. Ancak aminoasit tabletleri gibi takviye gıdaların bu tip tehlikeleri yoktur.

0|0
    0|0
  • hap kumar gibidir içtikçe içersin hadi kas yap hadi hadi derken bir bakmışsın öbür dünyayı boylamışsın

0|0
    0|0
  • Protein tozu ve bazı tür hapların sakıncası yok ama steroid tarzı gıdalar sakıncalıdır tavsiye etmem. Hapın ne olduğu önemli şimdi. İsmini öğrenirsen daha sağlıklı yorum yaparız.

0|0
    0|0
  • olmemıs demekkı bısey olmaz amınoasıttır o bısey olmaz

0|0
    0|0
  • öyle el altından hap içilmez sporcuysa beslenmesine dikkat etsin tozlara da gerek yok ama ben de kullanıyorum sakınca yok en önemli sorum kısırlık

0|0
    0|0
  • hicbir zarari yok, zararli olan steroidlerdir

0|0
    0|0
  • bence bıraksın çok sakat iş kaç kişi öldü o haplar yüzünden

0|0
    0|0
  • hapa göre değişir

0|0
    0|0
  • tabi var ileride evlenince belli olur

0|0
    0|0
  • Aşırı bacak kası penisi küçültür.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ergojenik desteğin ya da suplementasyonun vücut geliştirmede kanıtlanan bir etkisi yoktur ama bunları bilinçsizce kullanmanın zararı oldukça fazla her durumda herkese önerilen şeyler değiş bunlar protein tozu, amino asit... bunların hiçbir gereği yok beslenmeyle sağlayabiliyoruz zaten fazla protein daha çok kas yapmıyor, böbreklere zara vermek için de birebir.

0|0
    0|0
  • kontrollü yapmalı, belli bir program doğrultusunda

0|0
    0|0
Yükleniyor...