Mekikmi yoksa kosumu daha cok eritir?

Arkadaslar mekikmi yoksa kosumu daha cok eritiyor gobegi?
Birazcik gobegim var kurtulamiyorum..
Beslenme nasil olmali peki?
Cevaplarinizi bekliyorumm..

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Mekik göbek eritmez, sadece yağların bir kısmının kasların arasına geçmesini sağlayarak karnı sıkılaştırır. Hacimsel bir değişiklik sağlamaz. Saatte 150-200 kcal enerji harcatan bir hareketten bahsediyorum. Yürümeyle aynı. 1 saat boyunca mekik mi daha kolay yoksa yürümek mi? Ortada yağ kaybı diye bir şey yoktur. Koşu ise hızına bağlı olarak saatte 500-800 arası kcal enerji harcatır. Birim zamanda bu kadar fazla enerjiyi vücut kandaki şekerden ve glikojen deposundan karşılayamadığı için mecburen bir yerlerden enerji istemek zorunda olacaktır. Ee şekerden sonra yağa sıra geldiğine göre? En fazla yağ da karın ve bel çevresinde olduğu için...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Dogru yapılan mekik yöntemiyle göbekte görülür şekilde erime olur koşuda önemlidir..
    İkisinin önemi yeri ayrıdır beni dinlersen ikisinede ortalama bir vakit harca.
    Tekrar söylüyorum mekik dogru yapılmalıdır dize kadar kendinizi kasmaya ve zorlamaya gerek yoktur gerekirse araştırın veya bir video bulup gönderebilirim..

0|0
    0|0
  • Mekık sıkılastırır kosu eritir kanks

0|0
    0|0
  • kardiyo eritir yani belli hızlarda belli süre aynı hareketleri yapman, ama senin dediğine göre göbekte sadece yağ var doğru mudur? o zaman göbeği eritmeye çalışmalısın, göbek inceltme hareketlerini araştır derim :D

0|0
    0|0
  • Kardio yapacan mekikle olmaz. Yağlı şeyler yemeyeceksin abur cubur çikolata falan bunları kesmen lazım.

0|0
    0|0
  • İkisinide yap :)

0|0
    0|0
    • Oyle diyorsan oyle yapariz
      Senin hatirin icin..

• Sabah koş akşam mekik çek ya da tersini yap baya fark edersin :)

• Okeiii ssaol

• En iyisi yüzmek bence. Ama koşmakta bütün vücudu çalıştırır. Tempolu koşmak.,

0|0
    0|0
  • Koşu mekik squat üçlüsünü birlikte yap ;)

0|0
    0|0
  • ne mekik ne de kosu, sadece diyet gobegi eritir

0|0
    0|0
    • Diyorsunn?

• diyet+mekik+kosu= sixpack (baklavalar) ben diyetsiz 6 ay boyunca her gun mekik cektim ve gobek hic erimedi :) once diyet sonra istersen kos istersen mekik cek

• haklisin aslinda
      zaten simdi az yiyiyorum tatli seylerden de uzak durmak zorundayim
      ..

• mekik göbek eritmek için değil koşu yapman lazım

0|0
    0|0
  • höööööööööö

0|0
    0|0
  • koşu eritir en iyi yöntem koşu göbek bölgesinin yanlarda barmı bel çevresi

0|0
    0|0
  • kosu eritir

0|0
    0|0
  • koşu daha iyi eritir bence, benim de göbek fazlalığım var koşu yapıyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kosu mekik kas yapar

0|0
    0|0
  • aynı dert bende de var koşu demiş herkes bende denesem :D bıktım bu göbüşten

0|0
    0|0
    • Dene canım dene
      Istedigim elbiseleri giyemiyorum

• Cokmus://

• boyum 1.76 ama yine de çok :D

• Kosu eritir

0|0
    0|0
  • Ben ikisini birlikte dene derim.

0|0
    0|0
  • Koşu yaparak daha fazla yağ yakarsın. Mekik çeksen çeksen 50 tane çekersin bununda pek faydası olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...