Diyetteyim ama burger?

Arkadaşlar sıkı bir diyetteyim. Ve surekli spor yapiyorum. Haftada bir gün kendimi ödüllendirmek için sadece bir tane burger yesem birsey olur mu? Patates kola yok

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm diyet muhtemelen çöpe gider dostum. Sebebi de şu: diyet döneminde vücut bilhassa yağlı yiyeceğin kısıtlı olduğuna kanaat getirip, ilk fırsatta aldıklarını depolar. "Sam Mehdi" hocanın bana vermiş olduğu gıymetli bir bilgi.

0|0
    0|0
    • Markelofa dedim :/

• Markelof, nerden alırım senin bahsettiğin tarzda bilgileri?

Erkekler Ne Diyor 13

• olur. yasın genc oldugu icin yediklerine bu kadar cok dikkat etmene gerek yok. aldıgın kalrinin bir kısmını aperatiflerle karsılayabilirsin. aldıgın kaloriyi hesap ederek günlük alman gereken kalori miktarını asmadıgın sürece sıkıntı olmaz. eger asarsan kilo alırsın zaten.

0|0
    0|0
  • Kendinle barışık olman beni çok güldürdü ve sempatikce geldi :D Diyetteyim ama kendimi ödüllendırmek ıcın haftada 1 kere burger yesemmı dıyor hahaha :D:D Ye ye helali hoş olsun :D

0|0
    0|0
  • Olur öyle sürekli diyette bir yere kadar insan bunalır yav :D

0|0
    0|0
  • spora yeni başladıysan yemiyeceksin fit görünüm alana kadar fit görünüm aldıktan sonra sıkıntı yok zaten :)

0|0
    0|0
  • Eski Italian arkadasimin sozu vardi:canin ne cekiyorsa onun eksikligi vardir. burgeri bosver kabuklu pirinc tuket onun diyetiyle 6 kg verdim

0|0
    0|0
  • olmaz ya robot musun ye gitsin :D

0|0
    0|0
  • Eee bir big mc kola patates big boy ama kola diet liütfeeen

0|0
    0|0
  • olur neden olmasin

0|0
    0|0
  • bir burger da benden 2 olsun afiyet olsun :D

0|0
    0|0
  • Can boğazdan gelir :)

0|0
    0|0
  • Hammmm burger. D ye gitsin yarasın tosunuma :D

0|0
    0|0
  • Bence olur ödüllendir kendini hak ediyosun

0|0
    0|0
  • Bence kendini sevişerek ödüllendir

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Surekli spor yapiyosan zaten haftada bir yedigin burgerin kalorisini geri kalan zamanlarda fazlasiyla verirsin. Rahat ol :)

0|0
    0|0
  • Bence mantıklı düşünmüşsün :)

0|0
    0|0
  • ayyy canım çekti :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...