Hiç birşey yapmadığım halde atletik vücut?

Merhaba benim bu aslında senelerdir aklımda hiç sormadımda,

Boyum 1.72 Kilom 56 ama 60 falan gösteriyorum normalde boya göre benim kilomda olanların kaburgaları v. b ortada ama benim baklava adonis göğüs kasından kanata kadar hepsi var sporu seviyorum ara sıra tam çalışıyorum ama ufak bir çalışmayla böyle olması imkansız 1gün çalışsam bile kaslarım kendiliğinden şişiyor 1ay fitness gitsem balon gibi olur çıkarım buna eminim belim normalden daha ince ama üst taraf omuzlar v. b iri vücudum sizce mezomorf yapıyamı sahip doğuştanmı yani sizce bu? 1 sene önce dalyan gibiydimde yine zayıfladım?

Güncellemeler:
Kıvanç tatlıtup vücut yazınca boks sahnesindeki fotoğrafı var vücudum öyle onunki gibi durduk yere ne yağ oluyor nede başka bişey hep aynı
http://i.hizliresim.com/vY51P6.jpg 7 8 ay önceki hali bu

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• senin gibi çok arkadaşım var şanslısın diyorum ben çünkü doğuştan gelen bir vucd yapın var arkadaşlarım köpek gibi yemek yiyolar yatıyolar en ufak bir göbek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ee anladık vücut var. Ne guzel

0|0
    0|0
  • Kastan degil bu kemik. kaslı adam 56 kilo olur mu

0|1
    0|0
    • Aoööfğğ :D anlatamadığım şey şu işte kaslı adam 56 kilo olur mu? evet olmaz benimde garibime giden bu kilom ve boyumda olanlar zayıf kemikleri ortada cılız bişeyken ben onlardan daha yapılı iri kaslı bişeyim hani olurya belden tutup kaldırırlar kilo tartarlar güreş hesabı gibi arkadaş 65 kg varsındır dedi ama kuş gibi kaldırdı beni 50 falanmısın dedi öyle hesap et :D

• saçma tartınız bozuktur

• Evdeki bozuk değil amaa :d

Erkekler Ne Diyor 9

• kardes biraz mantıklı ol zaten her spor yapanın antreman sonrası kan pompalandıgı için şişiyor kasları. Birde zayıf oldugun için biraz çalışınca kaslar belli oluyor. Dikkat et fazla gelişiyor demiyorum belli ouyor diyorum çückü yağ oranın baya düşük görünüyor

0|1
    0|0
  • Yağ Oranın Düşük Kardeşim O Yüzden Her İnsandaa Kas Var dır Zaten Onu Egitmek Önemli Hiç Yağ Olmadıgı İçin Derin Var Olan Kasa Yapıştıgı için güzel görüntü çıkıyo ama ben senin yerinde olsam spor başlardım salona yağ tutmuyosun ecto vucut tipin var istedigin kadar ye yağlanmıyosun :D

0|0
    0|0
    • Fitness yazıldım ama biraz rahatsızım haftaya başlıycam işte ama fazla zorlarsam kendımı boyum kısa kalcagını bılıyorum oyuzden barfiks ip atlama v. b çok yapıcam 6aya kadarda dövme yaptırcam sol koluma komple off off :D

• bir halt yok sende. aç tavuk kendini darı ambarında sanırmış misali kendini kaslı sanıyorsuz. normal ergen erkek vücudu. zaten 172 boya 56 kilodan belli. adale ağırdır boyunun küsuratı kadar kilon olmalı en az.

0|1
    0|0
    • Benim garipsediğim şey şu, benim kilomda benim boyumda olan arkadaşlarımın kaburgaları ortada zapzayıf çubuk kadar bişeylerken ben onlarla aynı kiloda olduğum halde daha iri yapılı duruyorum kaburgalarda v. b ortada değil 60 65 kg sananda oluyo? sorun bu anlamadıgım bu

• la uzatma bişey yok işte bildiğin normal ergensin.

• :dDdd tamam abi tamam :Ddd

• Vücut tipleri diye bir şey yoktur. Demek ki vücudunun ihtiyacı olan kaloriden fazlasını almamışsın bu zamana kadar, vücut yağsız olunca kaslar zaten ortaya çıkar.

0|0
    0|0
    • 3'Sene önce ikiz kardeşimle ben yağlı bişeydik sonra nesquik ile sütü karıştırıp yemeye başladık 1sene falan öyle devam edince 10 kilo falan verdik 60lara düşdük yağ denen bişey kalmadı böyle oldu ama tek nesquik bunu yapabilirmi bilmiyorum

• Nesquik yediğin zaman karbonhidrat alımını azaltmışsındır belki, günlük beslenmeni tam olarak bilmediğim için net bir şey söyleyemem.

• Nesquik yemeye başladığım zaman sabah kahvaltısını kesmiştim kahvaltıda direk nesquik yiodum onun haricinde günde 3öğün yemek yiyodum saat 1 5 ve 8 arası etle pek aram yok

• Boydan kaybediyon birader ya :D

0|0
    0|0
  • mutlulukla panpa :)

0|0
    0|0
  • 1.86 boyum 72 de kilom var bende hic spor yapmadimbasket disinda ama kusura bakma sendeki vucutsa ben turnuvalara katilmaliyim

0|0
    0|0
    • git katıl ozaman senden banane ben burada vücudum iyimi diyorum? niye böyle onu merak ediyorum durduk yere..

• Bende diyorumki sende vücut yok kusura bakma zayifsin arada yaptığın 3-5 ağırlık bile senelerce biriktigi icin sana bişeyler kazandirmis o vücut zayıflıktam bu sekilde olusuyor anladin?

• Hee anladım :d

• 184 boyum ve 80 kilom var. * korum kaslarının. o boy ne la bücür

1|0
    0|0
    • vayy çok uzunsun kilonda tam fenasın usta eeee? biz burada gösterimi yapıyoruz dostum durduk yere olan bişeyden bahsediyoruz sen gösterine devam et hadi sporcu..

• ne adonisi ne kanatından bahsediyorsun zayıflıktan etin kemiğine yapışmış

• Aahahah :D eti kemiğine yapışanların kaburgası kemikleri ortada oluyo usta bende öyle bir sorun yok ALLAHA şükür neyse

• Neyle besleniyosan bizede söyle :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...