Galatasaray Kadrosu?

Evet arkadaslar sizce galasarayın kadrosunda neler eksik 25 ağusotsta maçı var ek transfer alması gerekirmi?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1. hazırlık maçları yaptığımız takımlar berbat birde fenerin maçlarına bakalım S. United chelsea bjk roma gibi takımlarla maç yapacak yani bizden hazır çıkacaklar
    2. bizim kadro oturmamış ama fenerinki geçen senenin aynısı
    ben fenerin süper kupayı alacağını düşünüyorum ne yazık ki

0|0
    0|0
    • Biz de leverkusenle falan maç yapacaktık direktörümüz yeni geldiği için tanımak için zaman istedi o yüzden geç gidildi kampa o maçlar da yattı haliyle

• biz büyük galatasaray klübüyüz ne kadar geç gidilirse gidilsin her takımı yenecek gücümüz var ama haklısın tabi professiyonellik gereği olmuştur zaten mancini batırdı klübü geçen devre arasında 12 tane oyuncu aldılar şimdi oyuncu alamıyoruz

Kızlar Ne Diyor 2

• Defans sorun bence.
    Bide emre cok iyi topçu. Çocuğu öne çıkarmalılar.

0|0
    0|0
  • Stopere gerek yok aslan gibi günter var. Forvet lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Drogba gitti forvet almadık eboue sabri yok sağ bek sıkıntı olabilir göbek tam emin değilim şu an dorusunu sölemek gerekirse fb kadrosu daha oturmuş daha hazırlar..

0|0
    0|0
  • Sağbek, stoper konuşuluyor da bence gerek yok, bize bulduğunu atan yabancı forvet lazım
    tabi bunu için dany, eboue göndermek lazım

0|0
    0|0
  • semih kaya kötümü sizce gayet iyi ama defans kurgusunda bir hata var kötü goller yiyoruz
    ayrıca forvet gerçekten lazım

0|0
    0|0
  • Çilek lazım

0|0
    0|0
  • Stoper şart mı gerçekten bilmiyorum Koray'da biraz daha ısrar edilebilir sanki. Ama bir sağbek ve forvet şart gibi geliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...