Spor diyet gibi şeyler nereye kadar?

arkadaşlar merhaba yaşım 18 boyun 175 kilom 83 boyum olduğu için pek kilolu göstermiyorum fakat kalıplıyım bilmiyorum bir 10-15 kilo versem kendimi daha iyi hissedicem gibi geliyo birazda göbek var balkon sdkhfsjdlf neyse gel gelelim spora gitmiyorum kös kös oturuyorum g*t büyütüyorum bildiğiniz sizce ne yapmam gerekiyor 2 haftada 10 kilo vermem için?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• İki haftada 10 kilo vermek için en yakın toplama kampına yazılabilir, ya da gerek duymadığınız uzuvlarınızı (kol, bacak) bir kasaba gidip aldırabilirsiniz... Şaka bir yana, 2 haftada umarım 10 kilo vermezsiniz çünkü bu sizin ölçüleriniz için asla sağlıklı bir şekilde olamayacaktır, ki zaten gerçekleşmeyecektir de.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 hafta da 10 kilo verirsen bebeğim cildin çok ciddi bir şekilde sarkar ! Neden acele ediyorsun ayrica neden got buyutuyorsun? Surekli evdeysen mesela bol bol temizlik yap cok ciddi bir sekilde kilo verdirir haa olmaz diyorsan gidersin spor merkezine ama yinede 2 haftada 10 kilo veremessin sonrasinda ciddi zararlari olur vucudun icin. Siki bir sekilde zayiflamak varken neden oran buran sarkmis vaziyette zayiflamayi tercih ediyorsun :S

0|0
    0|0
  • 2 haftada 10 kilo, güldürdün :)

0|1
    0|0
    • bence yüzmeye git 2 haftada 10 kilo fazla ben 2.5 ayda 20 kilo verdim nefes almam düzeldi umarım sende verirsin

Erkekler Ne Diyor 4

• Kickboksa başla dicem ama sana yaramaz yapamazsın, yani rahata alışık bir adama çok ağır gelir 2. gün ağlarsın hamlıktan ama çok iyide kilo verirsin sürekli hareket halinde olduğun için.

0|0
    0|0
    • aynen bir alışverişte sıvı yağ bidonunu taşıdıktan bir kaç dakika sonra bile kol kaslarımın ağrıdığını hissediyorum :/

• kesinlikle bide üniv. sınavına hazırlık aşaması var o zamanda bol bol oturucam zaten bari kilosuz oturayım :DD

• Allah yardımcın olsun kardeşim :D

• 2 haftada 10 kiloyu veremezsin versende sağlık problemleri kesin çıkar ben de kiloluydum diyet ve spor aptım 4 ay da 23 kilo verdim çok ta rahatladım bu işler aceleye gelmez sabretmen lazım

0|0
    0|0
  • spor ve dengeli besleniceksin olmaz diye bir şey yok ama 2 haftada 10 kilo sağlıksız ve imkansız gibi

0|0
    0|0
    • abi o kasları nasıl yaptın ya :D bak öyle kaslar görünce hırs geliyo :D spora mı gittin?

• ohh süper hadi hayırlısı :D darısı benim başıma :D

• insallah :)

• vermezsin 2 haftada on kilo. şimdiden spora yazıl benden sana tavsiye kardeşim yasın gençken.

0|0
    0|0
Yükleniyor...