Kapat

Kol kası yapmak istiyorum?

Çok abartılı olmayacak ama belli olacak şekilde kol kası yapmak istiyorum. Kardeşimin plakalı dumbell seti ile çalışıcam. Günde kaç kez, nasıl çalışmalıyım? Ve ne kadar sürede belli olmaya başlar kaslar?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• şınav her gece 3 set halinde yap

1|0
    0|0
    • evet iyi güzel ama şınav çekemiyorum :(

• dizlerinde yerde olsun öyle başla 1.2 hafta zaten sonraasında normal şınava dönebilirsin

• teşekkürler ;)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 18

• Sana tek ve en önemli kuralı söylüyorum. Hangi hareketi yaparsan yap doğru olmasına dikkat et. Eğer sürekli düzgün yaparsan bir haftada değişimi hissedersin

1|0
    0|0
  • bak şimdi çok abartı olmayacak kol kasını dambılla yapacaksan şöyle yap, ayakta iki dumbell iki elinde dirsekler vücuda tamamen yapışık şekilde olsun.15 tane tam kaldır tam indir yavaş şekilde.15 tane ortaya kadar kaldır indir.15 tanede çeyrek kaldır yani hafiften kaldır indir. pazu yaparsın bu şekilde.15 fazla geliyorsa 10 la başla

0|0
    0|0
    • peki kaç kg ağırlıkla başlamalıyım?

• 2 tane 2 kilolukla başlayabilirsin antremandan önce ve set aralarında bol su içmeye çalış eğer başta ağır gelirse birkaç hafta sadece günde yapabildiğin kadar avucunu aç yumrugunu sık bunu tekrarla

• Önerim önce kollarını ısıt yani az kiloyla çok tekrar yap, sonra da 8+8+8 yap. Aralarda 45saniye dinlen. Kısa süre sonra benim gibi olursun ;)

0|0
    0|0
  • Sinav cek kolum 3te2 sini arka kol olustur sinavda yeterli onun icin onkol icinde dumbell curl isini gorur:)

0|0
    0|0
    • şınav çekemiyorum :( kaç kez denedim yok yani :(

• Oyle oyle artitirirsin yavas ilerleme hic ilerlememekten daha iyidir azminden dolayida tebrik ederim bu arada spor yapiyorsun ya:)

• teşekkürler ;)

• Sadece çalışmayla kas olur zannediyorsunuz arkadaşlar beslenme düzenli antreman uyku protein = sonuç biceps kaslarını çalıştırman için program önereyim boyunu kilonu verirmisin ben 10 senedir yapıyorum mesela sonuç böyle

0|0
    0|0
  • bir gün çalışıp birgün çalışmayacaksın, dinlendirerek ama önce çalışma programı yapmalısın ve hareketlerin doğru olmasını sağlamalısın. doğru yapmassan saçma sapan şekil alabilir. netten araştırırsan program ve nasıl yapıldıgının ögrenebilirsin

0|0
    0|0
  • 10
    8
    6
    dıye 3 set ile baslayabılırsın
    hergun tekrarla

0|0
    0|0
  • osbir çek günde 2 defa. tavisyem

0|0
    0|0
    • akdskflskfdgdlgjrkl erkeğe tavsiye vermiyosun yalnız.

• iğrençsin ya :(

• dedigim gibi bunu tartışmak için xperim yetmiyor üzgünüm ;)

• Youtube'da araştır bir derim.

0|0
    0|0
  • mastürbasyon yap ne diyim :D

0|0
    0|0
  • kızda kas kadar itici bir şey yoktur bence başlamamışken bırak yapma

0|0
    0|0
    • başkasının ne düşündüğü, itici bulup bulmaması beni ilgilendirmez, bu benim tercihim ve isteğim, sorduğum soru hakkında yardımcı olacaksan buyur ama olmayacaksan gidebilirsin ;)

• sen bilirsin :D günde yeni olduğun için 3x10 ile başla setler bittiğinde 1 2 dk dinlen çok çeşitli hareketler var kol kası yapmak için zamanla dumbell ında ağırlığını arttır setleride

• Kıza yakışmaz bence :)

0|0
    0|0
  • Yemene içmene dikkat etmezsen var olanıda kaybedersin kapiş

0|0
    0|0
  • Kol kası yapmak bence diğerlerine göre kolay baklava ve göğüs çok zor.

0|0
    0|0
  • Ne yapacan sevgilini mi dövecen?

0|0
    0|0
    • hayır ya ne alaka :D squat'tan dolayı bacak kaslarım var, kol kası olmayınca hoş olmuyo, ikisi orantılı olsun istiyorum.

• O zaman günde 3 defa yarım saat olarak düzenli yapmalısın.1 ayda kendini belli eder

• işin mi yok napçan kol kasını kızlara yakışmıyor karın çalış fit ol daha mantıklı

0|0
    0|0
    • vücudum fit zaten, bacak kaslarım da çıkmaya başladı, kol kası da isityorum. bence de abartısı yakışmaz ama hafiften olunca hoş oluyo.

• anlıyorumda kızlar için ağırlık işini hiç bilmiyorum erkek olsan 6 ile başla 3x12 yap dicemde bilemiyorum

• 2 günde bir 30 dakika yeterli kas yapmana. 2 aya kadar belli eder kendini.

0|0
    0|0
  • Bu kızlar kafayı yemiş galiba

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaslanınca onlar eriyo hos olmuyo ama iki pet sise full dolu kollarını yap günde 50 100 tane 1 ayda iyi bisiler olur

0|0
    0|0
  • 1 ayda olur ya yag yok neyok hemen gelisir hergun 5 dk kaldrisan calissan bile

0|0
    0|0
    • öyle kolay olmuyor canım o işler ;)

• Ln yapacagindan degil ya biray die salladim simdi oturup kol kasimi yapcak

• fake hesaplar da baya türedi sitede ya :D

Yükleniyor...