Az yiyiyorum ama spor yaparken ölüyorum?

1 haftada 4 kilo verdim ama çok çok az yedim sadece leblebi yedim ve meyve yedim. ve koştum ip atladım. Ama şimdi ilk günler gibi hızlı veremiyorum. Zorlanıyorum çok. Neden böyle oluyor daha fazla mı yemeliyim?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• vucuttan su kaybettimişsin öyle yağ gitmez 1 haftaya vede saglıksız yaptıgın düşer kalırsın bir yerde gözlerde kararma yorgunluk halsizlik başlar yakında 1 ayda vermen gereken okadar zaten yanlış yoldasın düzgün yemek ye koşmak ip atlamak yetmez. zayıflasan bile vucut dengesiz olur ya sarkar ya da yumuşar sıkılaştırman lazım hemde cok zayıflamakta gerekmez o sayede. spor salonu yolu gözüktü sana.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Öncelikle, leblebi diyeti adlı yeni bir diyeti keşfettiğiniz ve yeni bir zararlı yol gösterdiğiniz için tüm sağlıklı yaşam profesyonelleri adına size teşekkür ediyorum... Şaka bir yana, büyük bir hata yapmışsınız, bu cehaletten derhâl dönmelisiniz.

0|0
    0|0
  • Yagdan cok kas ve su vermissindir boyle sagliksiz seyler yaparak vucudunuza eziyet etmeyin

0|0
    0|0
  • Aslında her an ölüyorsun hepimiz ölüyoruz ölüm bir an değil bir süreçtir.

0|0
    0|0
  • aç kala kala dermanın kalmamıştır

0|0
    0|0
  • kaç kilsoun şuan? vücut artık yeter verme diyor olabilir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok az yemek, tek yönlü beslenmek çözüm değil. sadece meyve ve leblebi yiyerek sağlıklı bir şekilde kilo vermezsin zaten vücuduna ihtiyacı olan şeyleri vermezsen nasıl düzgün çalışmasını bekleyebilirsin ki?

0|0
    0|0
  • Önce vücuttaki suyu attın şimdi sıra yağlara geldi, daha fazla spor gerekecek.

0|1
    0|0
  • Vucut alisiyor cunku baska bisey denemen lazim ki etki gostersin bide o 4 kilo saglam verilen bir 4 kilo degil hem geri almasi kolay olur hem de sudur zaten

0|0
    0|0
  • Isvec diyetiyle daha hizli verirsin hem yemek de daha fazla

0|0
    0|0
  • metabolizmanı çalıştırmalısın , durmuş resmen

0|0
    0|0
Yükleniyor...