Sevgilinizden ayrıldınız o mesaj attı cevap verir miydiniz? Siz olsanız n'apardınız?

sevgilinizden ayrıldınız o mesaj attı cevap verir miydiniz?açıklama yapcam dinle beni dese de

0|0
115

En İyi Kız Görüşü

• neden ayrıldık, kim ayrıldı bunların etkiside önemli... ama açıklamasını dinlerim ona göre tavrımı ortaya koyarım...

0|0
    0|0
    • ya onun yüzünden sen ayrıldın hatalıydı ve hatasının farkına vardı.kız meselesi dielim kıskançlık dielim ne dersen işte

• aldattıysa affı olmaz!

• yok aldatma diil ama belkide öyle bilmyrm lanet olsun

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• rabbim sen kullarını ayırma birbirinden :((

0|0
    0|0
  • bi açıklasın bakayım ne açıklayacakmış . sonra açıklamassa içine dert olur gider.

0|0
    0|0
    • açıklıca şeyler hep aynı dinle dinle ikna olmuorum ki he olsamda 2 gün sonra naptım ben ya diorum

• salal gitsin o zaman tak etmş baksana canına.

• öyle düşünüyorum artık.evt.bi zamandan sonra olsa zarar olmasa da zarar

• cevap ver tabi açıklaması varsa eğer baktın sallıyo :) bidaha cevap vermessin

0|0
    0|0
    • o şansı ona çok verdim die artık bilmyrm:)

• ozaman zorlama bence sizin ilişkiniz fazla yürümez barışşanız bile yine aynı olursunuz.

• vermezdim

0|0
    0|0
  • "Ben son konuşmamı yaptım" derdim.

Etik olarak düşünürsem "Dinliyorum" derdim bişiler anlatırdı falan "Tamam" derdim devam derdim hayatıma...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• diz çöküp özür dilerse ancak.yoksa byeee

insanlığın bir onuru gururu var.

0|0
    0|0
    • öyle..

• rica..kızlarımıza saygılı olmasını öğrensin beylerimiz.değerlidirler çünkü. yalun açık olsun. başarılar

• teşekkr ederim tekrar..

• Eger aldatma gıbı bırseyse suratına dahı bakmam ama baska turlu bırseyse dınlerdım sanırım

0|0
    0|0
  • dinlerdim sonrada umursamaz tavırlarımla çileden çıkartırdım.. hımm ok derdim sadece

0|0
    0|0
  • dinlemem herşeyi zamanında acıklamalıydı diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • sevgilimin km oldgna baglı

0|0
    0|0
  • niye ayrıldığımıza bağlı. ama ben enayi olduğum için cevap verirdim ne olursa olsun

0|0
    0|0
    • :))tek diilsin bi zamanlar ben enayi de öyle yapardım

• seviyorsan cevap veririm

0|0
    0|0
    • nefret ediorum şuan. ama ilerleyen günlerde geçicektir

• Yapacağı açıklamaya inanmayacağına göre o zaman ona güven problemin var senin... Sevgi tek başına yetmez güven olmadıktan sonra zormalaya gerek yok o zaman..

• güvenmyrm kısa ve öz evt.

• Rabbim sen insanlara akıl ver. Amin.

0|0
    0|0
  • Adamakıllı bi şeyler söylıycekse dınlerim ama saçmalarsa gerek yok cevap yazmaya

0|0
    0|0
  • o anki ruh halime bağlı çok bunalttıysa cevap vermem

0|0
    0|0
Yükleniyor...