Bilgisayar alacağım hangisini seçeyim deneyimlerinizi yazabilir misiniz ?

Arkadaşlar yakında bir laptop alacağım.. Tercih edeceğim markalar arasında hp dell asus ..belki toshiba.. Bunlar var.. En az i5 işlemci yeni nesil oyun ve programları kaldırabilecek uygun fiyata sağlam bir sey arıyorum siz ne kullanıyorsunuz neler yaşadınız rica etsem anlatır misiniz ?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle dell al inan bana pişman olmazsın dell in servisi hiç bir markada yok mesela aldıktan 1 sene sonra bi arıza oldu 1 iş gün içerisinde eve geliyolar bilgisayarını almadan sorunu evde hallediyolar ben ilk aldığımda adaptör ü kendim kırdım geldiler adaptörü hemen verdiler 1 sene sonra babama kızıp laptopu yere attım hard disk i zarar gördü aradım 1 gün sonra parçayla eve gelip değiştirdiler şimdide kolonun tekinden ses gelmiyo onunda yere atmamla ilgisi var yani üretim hatası falan yok p.tesi gelicekler her seferinde sorun bendeydi ama birkere bile sormadılar nasıl oldu diye neyse inş dell alırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• hp one nat biznıs sersine ve ya dv3 lere bak dv6 alma çip setleri sıkıntılı olabiliyor. dell in iyi modelleri çok para inspire çok iyi değil. toshibanında harman kordon seriine bak. tabi performans bilgisayarı istiyosan

0|0
    0|0
  • hp dell veya toshıba olabilir,ıbm lenova da olur,

0|0
    0|0
  • HP den uzak duuuuuuuurr sakın ama sakın..laptop mı aldım eve kalorifer peteği mi aldım belli değil :/ Dell, Toshiba, Acer iyidir

0|0
    0|0
    • Sony ye ne dersin

• Teşekkürler:)

• rica ederim =) yardımcı olabildiysem ne mutluu

• Asus bulabileceğin en kaliteli laptoptur.Aynı zamanda klavyesi en rahatsız edici laptoplar arasındadır.En rahat klavye toshiba'nın bildiğim kadarıyla.Ama donanım kalitesi en önemlisi bence o yüzden ASUS! ;)

0|0
    0|0
  • Tam olarak bilgisayarı ne amaçla kullanıcaksın ?

örneğin hangi oyunları oynarsın, hangi programları kullanırsın ?

Tercihin toshiba kesinlikle olmasın. Goruntuye para odersın ve makineleri diğerlerine göre kendi programları yüzünden ağır çalışıyor.

Kesinlikle Asustan yana hakkını.

0|0
    0|0
    • Nba nfs torent age of gibi

• nfs ama hangi serileri ? Eğerki ev dışında bilgisayar kullanmicam diyorsan bir masaüstü al daha stabil daha uzun ömürlü olur senin için.

Asus N53 bulabilirsen kesinlikle öneririm. Bir apple kullanıcısı olarak ne kadar windows işletim sistemi olsa dahi performansından oldukça memnunum. Tüm ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Oldukça iyi bir bilgisayardır.

• oyun için ise bence desktop al daha ucuza daha kaliteli mal alırsın

0|0
    0|0
  • link al sana canavar

0|0
    0|0
  • oyun düşünüyoran laptap çabuk yıpranabilir o bakımdan özellikleri yüksek olması lazım soğutucu ne kdar fayda sağlar bilinmez toshiba al derim ama laptap biraz şans işi bazen yapım hatası çıkabilir

0|0
    0|0
  • alma. kafan raad olur.

0|0
    0|0
  • toplama yaptır herşeyın en kalitelisini daha ucuza yaparsın,.

0|0
    0|0
  • dell al i7li rahat et

8gb ram

2gb indivia ekran karti

500gb seageta hdd

gigabeyte anaart

0|0
    0|0
  • Toshiba ve Dell iyidir sağlamdır.

0|0
    0|0
  • asus iyidir yıllarca kullanırsın

0|0
    0|0
  • Dell

0|0
    0|0
  • ekran kartına dikkat etmen yeterlidir bence

0|0
    0|0
  • Fiyat aralığı ver

0|0
    0|0
  • ASUS and MSI

0|0
    0|0
  • lenovo ya da dell den şaşma derim.dell kesin öneririm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• acer

0|0
    0|0
  • tatlım ben bilişim bölümü okuyan sürekli bilgisayarlarla içli dışlı bırı olarak söylüyorum ki hp alma ne alırsan al :)

0|0
    0|0
  • Asus çok iyi tavsiye ederim :)

i5 işlemci iyidir :)

0|0
    0|0
  • acer al

0|0
    0|0
  • dell al...toshiba alma , ben kullanıyorum ama çok ısınıyor bu yüzden sevmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...