Maddi sebepler yüzünden evlenemiyorsunuz. Siz olsanız ne yapardınız?

Yıllardır birlikte olduğunuz,ve çok sevdiğiniz biriyle birliktesiniz.karşısınızdaki insanda sizi çok seviyor buna eminsiniz.her konuda anlaşıyorsunuz ve mutlusunuz.tek sorun geleceğiniz.maddi sebepler yüzünden evlenemiyorsunuz.ve siz onu hep beklediniz ve o size o şartlar oluştuğunda evlilik olacağını söylüyor.ama artık bu duruman sıkıldıysanız ve yaşınızda 30ise,arkadaşlarınızda ne zaman evleniyorsunuz sorusunu soruyor onlara laf yetiştirmekten bıktıysanız ve mantık düşünebileceiniz kişilerde olursa etrafınızda ne yapardınız?sevdiğinizi beklermiyiniz yoksa artık ilişkiyi sonlandırır evlilik yaşayacağınız kişilere mi yönelirsiniz?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• imkanlar ikinizinde suçu değil. Zaten evlenmek, evi geçindirmek gerçektende kolay değil bu dönemde...

Herşeyden emin olduğundan bahsediyorsun, e arkadaşların istediği kadar konuşsun sorsun senin huzurun varmı, varsa sanane de geç.

Maddiat için birşeyler bozulucaksa eğer, sende ''o'' insanların arasına karışıcaksın demektir.

Emeklerinize yazık, yarın neyin ne olacağı belli değil o yüzden sabret, sabredin derim.

0|0
    0|0
    • evet ikimizinde suçu değil doğru.sanane denmiyor yani herkes evlenmiyormusunz daha derken o çocuk seni oyalıyor der gibi soruyor:((emeklerim çok onunda öyle.sabretmeye çalışıyorum hep:(

• evet genç yaşında yorulmuş ve güven sarsıntısına uğramışsın.zamana ihtiyacın var.daha temkinli davranacaksın artık.umarım bu kötü durumları bir daha yaşamzsın.bundan sonra hayatına girecek kişi hayat boyu mutlu olcağın kişi olur..

• umarım isteğimde bu zaten :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben olsam ve bayan olsam beklemezdim yaş 30 olmuş neyi beklicem onun para biriktirmesini mi eğer ikimizde birbirimizi seviyorsak ikimizde maddi manevi elimizden geleni yapmamız gerekir evlilik çocuk oyuncağı değildir ne olursa olsun bahanelerle ertelenemez.

0|0
    0|0
    • evlilikğin içindeyken daha zor para için kavgalar olmasın diye bekliyoruz.yoksa ne var 24te evlenseydik şimdi şiddetli geçimzilik yaşarmıydık?

• ara ara evet yaşardınız ama bunlar normal şeyler sizin durumunuzda olan her çiftin yaşadığı şeyler ancak aşılmıycak şeyler değil birlikte altından yavaş yavaş kalkardınız ve mutlu mesut yaşamaya devam ederdiniz en azından bugün bu kaygıya düşmezdiniz.

• Evlenmek için acele neden,yıllardır süren bir ilişki parasızlık yüzünden bitmemeli ,biryerlere kolay gelinmiyor.

0|0
    0|0
    • 30yaşındayım.anne olmak istiyorum,herkes soruyor ve artık gizli buluşmaktan sıkıldım sadece bunlar.başka sebep yok.sevgi,saygı,anlaşma ve güven herşey var çok şükür.onun tek maddi konuda iyi olmaması sorun:(

• Yıllardır emek vermişsiniz,bu emeğinizin karşılığını bir gün mutlak alacaksınızdır..beklemeye,mücadele etmeye devam derim ...

0|0
    0|0
  • hiçbirşey yapmazdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• beklemek? ilişki yürütür iken erkekler nedense evlilik gündeme geldiğinde,maddiyatı dile getirir haklı olarak,ozaman maddi durumlarını kendilerini tatmin edecek,ele güne muhtaç olmıcak şekle getirene kadar,lütfen hiç bir kadının hayatını uzun zaman rezerve yapmasınlar,rezerve yaparken bile kapora ile garantilenir, seni üzmek istemem ama anne olmak gibi kadın olarak seninde hayallerin vardır..ayrılık çözümmü hayır alıştığın biri var,pat diye başkası ile evlenicek de değilsin..ama konuşmakta fayda var açık açık...ömür geçiyor paraya çalışarak kavuşabilkinir..

Bir erkek arkadaşım bize demiştiki,erkekler herşeyi paylaşır iş soyisim olunca tırtlar lar...sen bilirsin tatlım sana nekadar güven verdiğini sen biliyosun tatlım..

0|0
    0|0
    • evlenmeyi istediğinden eminim.yani sevgisini hissedebiliyorum.zaten sorun maddiyat,şu an evlendiimizde geçinebileceğimiz bir işinn olmaması.ve bizim maddi durumumuz gayet iyi.bunu biliyor.bende onların karşısına çıkartmak için şu anki konumunu yetersiz görüyorum.ama malesef gönlde ferman dinlemiyor ve ondan kopamıyorum:((

• ne demek sanalda buluşulsada,sende bende gerçeğiz sorunu gerçek olanlara herzaman zamanım var:) kal sağlıcakla hayırlısı olsun hakkınızda:)

• canım çok sağol..amin cümlemizin:))

• aynı evi paylaşıyormusunuz?

0|0
    0|0
  • eğer o çocuğu gerçekten sevseydin bu soruyu burda sormazdın bence onu bırak git zengin koc bul tabi mutlu olabileceksen.. sonra ardına baktığında bir sürü vicdan azabı hayaller kırılan umutlar seni bekleyecek

0|0
    0|0
    • 18yaşında olduğun için şimdi at bakalım.30yaşına geldiğinde umarım benim gibi düşünmezsin.

• amin canım sağol seninde öyle :))

• amin teşekkür ederim :))

Yükleniyor...