Kavgada en avantajlı kimdir?

Sizce herhangi bir kavga durumunda en avantajlı kişiler kimlerdir?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• ilk vuran avantajlıdır her zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kesinlikle ilk hamleyi yapan avantajlidir. Birde altında kalmamaya bak. Ben ilk ve son kavgamda kizin saclarindan tutup sürükleyip üstüne oturup yolmustum. Uzun boyumda avantajdi tabi :D Psikopat misin deme kizlarda kavga eder :)))))))))))

0|0
    0|0
    • ilk hamle yapan mı hiç sanmam şahsen ben ilk hamleyi karşıdan beklerim ilk çünkü onun yaptığının on katıyla karşılık veririm ne kadar öfke o kadar güçlü vuruş onun vurmasıyla şartellerim atacağı için hiç kaşı kalmaz artık tekniği bildinmi altta kalmazsın :)

• Ondan beklersen ilk hamleyi onun vuruşuna karsilik verebilirsin ancak ama alt etmek istiyorsan ilk davranmalisin oda ayni şekilde darbe vuramaz ancak karsilik verebilir. Yinede benim dusuncem tabi :D

• Kızlar sakin olun :))

• Annem her zaman ilk vuran der asfghk:D

0|0
    0|0
  • İlk kafayı gömen

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İlk kafayı vuran kişi 3-0 önde başlar duruma. Bir insan en çok tekme atarak efor sarf ediyor Kavgada en fazla 1 defa tekme atilmali daha fazlasi nefesi azaltmaktan başka bir işe yaramaz Eğer gerçekten kavga edilecek bir ortam atmosfer varsa Her zaman ilk olacaksin. karşindaki insanın sana vurmasını beklemiceksin Senın anan ağliyacağına onun anası ağlasin hesabı Seri sert ve hep aynı yerlere vurucaksın herşey saldiri değil En büyük güç savunmadır yeri geldimmi kollayacaksın kendini

0|0
    0|0
  • Nefesini kontrollü harcayan..

1|0
    0|0
  • Kavgayı seyreden
    Kavga edenin yanında duran
    Kavga edenlerin telefon, saat, çantasını tutan

Soğuk kanlı olan.

0|0
    0|0
  • Sakin olup rakibinin acigini kollayan avantajlidir :)

0|0
    0|0
  • #Uzun boylu olan

0|0
    0|0
  • arkadaslarında dedigi gibi ilk vuran örnegini bayramın ilk akşamı sahildee bizzat kendim yasadım 2 kişi pertt

0|0
    0|0
  • Soğukkanlı, nefes kontrolü iyi olan, kavalı güçlü, tekniği iyi olan avantajlıdır

0|0
    0|0
  • Burnu daha onceden kirik olan daha avantajlidir.

0|0
    0|0
  • gözleri takip edin zira eller ayaklar yalan söyler ama gözler asla!!!
    bruclee
    diyorum ben^^

0|0
    0|1
  • Pes etmiyem

0|0
    0|0
Yükleniyor...