Gündüz topuklu ayakkabıyı ne tür kıyafetlerle giyebilirim?

Günlük hayatta kot body ve spor ayakkabı giymeyi seven yani rahat ettiğim kıyafetleri tercih eden birisiyim ama erkek arkadaşım topuklu ayakkabı giymemi çok seviyor ve günlük hayatta da giymemi istiyor..

Açıkcası günlük hayatta topuklu ayakkabıyı ne şekilde kullanabilirim? Mesela kot altına giyersem üzerine ne tarz bir şey giyebilirim pek bir fikrim yok. Önerileri olan var mı?

Güncellemeler:
Yanlış anlaşılmayı düzeltiyorum hemen:) Erkek arkadaşım giyimimi seviyor ama arada sırada topuklu giymemi de istiyor. Bense genelde geceleri veya özel günlerde kullandığım topuklu ayakkabıyı gün içerisinde ne gibi kıyafetlerle kombine edeceğimi bilemiyorum, sorunum budur:)

0|0
11|5

En İyi Erkek Görüşü

• bu elbisen = link

Bu ayakkabın = link

bu fuların= link

Kocaman bir güneş gözlüğü :)

bir de kelepçeli pembe kırmızı tonlarında bilezik bileklik...

tamamsın...

2|0
    0|1
    • çook teşekkürler:)

• garson boy denen bir bok var mesela. 14 yaşlarımda yaşadım..

bebe mağazasına gidersin. en büyük boy olmaz. Byük mağazasına gidersin en küçük beden olmaz.

eee ne yapacaz dersin..

Garson boy derler.

garson neyse.. tüm garsonlar o boyda mı aq..

garson boy olmaktansa hepsi iyidir. arada kalmak

ait olamamak. hem heyecanlıdır. hem de yorucu :)

• ahahaha küçüklüğümde bu garson bedene bi de balıkçı yakaya bi anlam verememiştim :D ztn bikaç giysim vardı eskiycek diye ödüm kopardı :D bi de genelde bi beden büyük alınır seneye de giyerdim :D:D

Erkekler Ne Diyor 4

• babet-converse arasına sıkışmış kadınlardan hoşlanan adam normak değildir zaten..

Tavsitelerim...

1- link

2- link

( capri ile daha kısa topuk kullanın super olur )

3- link

Kırmızı ve siyahı birlikte kullan derim ...

Sper oluyor.

0|0
    0|0
    • oldukça faydalı oldu bu linkler teşşekkür ederim:) kırmızı-siyaha bayıldım öyle bir şeyi mutlaka dolabımda bulundurmalıyım..

• misal kırmızı puantiyeli bir elbise bulacaksın. beyaz bir fular takacaksın. Kocaman günel gözlükleri saçlara az maşa..

alta da şu ayakkabıyı link giydin mi.. değil sevgilin alemin dibi düşer :))

( ortalama bir vücusdun olduğu varsayımı ile )

• Kot altına topuklu. Direk 1-0 geriden başlarsın.

0|0
    2|0
  • erkek arkadasin sadece fantezi amacli mi seninle?

0|0
    0|0
    • farklı bir bakış açısı seninki de :)

• sürekli başımda topuklu giy diyen bir sevgiliye sahip olsaydım haklı olabilirdin ama çok şükür öyle bir durum yok açıklamam eksik kalmış bu konuda sanırım normal tarzımı beğeniyor ama arada giydiğim topuklu ayakkabılarla daha hoş buluyor diyelim:)

• ee o zaman bu sorunsal değil ki normal :D ancak olay su, pantalonla topuklu olmazzz... topuklularin amaci guzel bacaklardir efenim ona gore giyininiz

• ilişkiye giriyorsanız o sırada giyebilirsin. o da günlük hayat işte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• benim tarzım budur.Streç kot topuklu üzerine şık bir bluz,yukardan toplanmış saçlar,sıfır makyaj..ben genelde bu tarzda üzerime tek omuz açık yada düşük yaka olan bluzları tercih ediyorum abi boyun ve göğüs dekolten güzelse giy derim bunları.Ayrıca ayaklarının bakımlı olması çok önemli.Bence bakımsız ayaklar ve tırnaklar bir erkeği bırakın sizden hayattan bile soğutabilir:D

0|0
    0|0
  • Eğer topuklu giymek senin de hoşuna gidiyorsa giy. ama neden sadece o dediği için bütün rahatından vazgeçiyorsun ki..

0|0
    0|0
    • bende seviyorum ama akşamları kullandıgım bu tarzı gün içerisinde nasıl kullanabilirim onu bilmioyorum.

• topuklu diyince illa o özel günlerde giydiğin allı pullu ayakkabılar mı geliyor aklına? kotun altında gayet şık duruyor bence topuklu. lacivert rugan bi topuklu kot ve üstüne herşeyle giyilebilir. platform olanlar topuğu daha kısa hissetmene ve dolayısıyla daha rahat yürümene olanak sağlar. ilk işin ayakkabıcıları dolaşıp bikaç tane denemek olsun:)

0|0
    0|0
  • yok bu erkeklerın bazılarına bısey oldugunu dusunmeye harbıden basladım bak ben sıyah renk severım sıyah gıy bak ben babet sevmem babet gıyme bak ben saçı duz severım duz yap..erkek arkadasın ıstedıgı ıçın penguen gıbı gezmeyı gozemı alıcaksın yada stılını degıstırmeyı?yok artık ya ayakkabıylamı beraber senınlemı?

0|0
    0|0
    • bunu o şekilde düşünmemek gerek bence bende erkek arkadaşımın bazı kıyafetlerini üstünde daha çok seviyorum ve bunu ona söylüyorum aynı şeyi o yaptığında da onun daha çok hoşuna gidebilecek şeyleri giymeye ben de özen gösteriyorum.. bu demek değildir ki o topuklu istedi diye 24 saatimi topukluyla geçiricem.. sadece küçük ayrıntılarla sevdiğin insanı mutlu etmektir yoksa ne stilimden vazgeçerim rahatlığımdan ödün veririm ne de kendimden..:)

• :)sımdıden gule gule kullan bu arada tarzını bılmıyorum ama pudra pembesı burnu açık on taraftanda dolgulu ve arkadan orta boyda topuklu ayakkabılara bı goz at bence:)

• tamamdır öneriler dikkate alınacak:))

• çiçekli böcekli yazlık elbiselerle giyebilirsin özelliklde mantar topukla çok hoş oluyor bu tarz elbiseler.. onun dışında dar paça ve vucuduna tam oturan pantolonlarla süper olur :)

0|0
    0|0
  • topuklu ayakkabıya en çok güzel günlük bi elbise daha güzel giderdi ama yinede kot ile giyicem diyorsan beyaz bir gömlek süper olur :)

0|0
    0|0
  • Rahatlığına düşkünsen dolgu topuk giymeni öneririm. Kotun da dar paçaysa üstüne bol, rahat bi' şeyler giyebilirsin.

0|0
    0|0
  • dizboyu elbise, tayt ve tunik ve alçak topuklu ayakkabıyla

0|0
    0|0
  • ben kotun altına topuklu çok severim yakışıyor bence

0|0
    0|0
  • topuklu ve dar bır kot cok hos olur ama spor bır bluz olmaz ustune bence

spor olmayan ama şıkır şıkırda olmayan buluzlar al kendıne cok var

0|0
    0|0
  • kottan ziyade etekle ya da en azından kumaş pantolonle giyersen daha hoş olur.

bir de önemli bir anekdot; etek boyu uzadıkça topuk boyu kısalmalı. uzun etek altına yüksek topuk avam görünmeyi garantiye almaya yarar sadece.

0|0
    0|0
Yükleniyor...