Bu sitede kargo ücretsiz mi?

link

her ürünün altında kargo ücretsiz yazıyor eğer ücretsizce çok iyi ben burdan alışveriş yaparım ama endişeleniyorum ya dolandırırlarsa? bilemiyorum siz ne düşünüyorsunuz güvenilirmi? gerçekten ücretsizmi kargo? sizde siteden alışveriş yapıp kargo ödemediğiniz oldumu? ve aldığımız şeylerin fiyatını nasıl ödemeliyiz? ürün elimize ulaştıktan öncemi sonramı?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• dostum, şimdi bak parayı ödemeden alışverişi zaten tamamlayamazsın, en iyisi gittigidiyordur para satıcıya aktarılmaz havuza aktarılır sen ürünü alır sağlamlığı veya doğru ürünü kontrol edersin para satıcıya aktarılır,

ama diğer alış-veriş sitelernde bu boyle değldır dırekt kartından hesap kesilir.

Ben alışverişlerde ücretsi kargo arıyor öyle alıyorum bu sana bir tyo,

ACCAYİP ÖNEMLİ NOT : kredi kartında sanal kart var sanal kartına alcagın urun bedelı kadar bakıye aktar ve sanal kartından alışveriş yap ki fazla çekim yapamasınlar yada hackerler bilgilerne ulaşsa bile kullanamazlar çünkü sen alışveriş yapınca bakiyen sanal kartında 0 kalacaktır.

bu sitede fiyatlara kargo ücreti eklenmiştir zaten kimse babasını hayrına bedava kargo göndermez. ÖRNEK converse en zararsız satışı 60 tl ücretsi kargoda 79 a kadar varabiliyoor

Başka sorun varmı? :) sanırım yeternce acıklayıcı oldu

0|0
    0|0
    • Yazdıklarını hepsi mantıklı ve doğru ama converse olayına gelirsek kargosu ücretli olan sitelerde 60 tl olan ürün bu sitede 30 tl bunada çok şaşırdım.. hem kargoyu ödemiyorsun hemde ucuz alıyorsun... güvensekmi güvenmesekmi

• o çakma conversedir. gerçekler en iyi markafoni limango trendyol sıralaması ile var 3 ünden de aldım :P kalite sıralamsı sana bu şekilde diyebilirim

Erkekler Ne Diyor 3

• kargo ücretsiz olurmu hiç

0|0
    0|0
    • ama gir bak her ürünün altında kargo ücretsiz yazıyor

• siteyi sözlüklerde felan araştırmak lazım daha önce alışveriş yapan var mı ve tecrübeleri nelermiiş

0|0
    0|0
  • Normalde alışveriş sitelerinden (markafoni, trendyol vb) ürünün ücretini ödeyip (kargoyu da ödeyip) ürünü öyle alıyorsun.

Kargo ücretsiz diyorsa ücretsizdir ama site güvenilir mi dersen onu bilemem.

0|0
    0|0
    • bende onu sordum güvenilirmi die

KS'de geziniyorkan reklamını gördüm bastım

Kızlar Ne Diyor 3

• Her ürünün ücretsiz kargo ile yollanıyor oluşu beni de cezbetti fakat hakkında biraz araştırma yapmış bazılarına aldıkları ürünü 1 ay 2 ay gibi bir süre sonra gönderdiklerini okumuştum. Ne kadar doğru bilemiyorum ama ben cesaret edemedim açıkçası alışveriş yapmaya.

0|0
    0|0
    • bende cesaret edemediğimiçin buraya sordum.. ama kargo 2 ay geliyorsa gelmesin daha iyi

• Evet ben de o yüzden vazgeçmiştim ama ekşisözlüğün son1-2 sayfasını okudum da herkes iyi şeyler söylemiş bilemiyorum artık :s

• kargo ücretsiz yazıyorsa öyledir.

0|0
    0|0
  • Balonun hayırlı olsun shiva.:))

Evet ücretsiz.

0|0
    0|0
    • o balonların anlamı nedir sorcam bi türlü adını getirip cümle kuramadım

• Teşekkürler prenses nur sen alamadın ben aldım balonu :D

sexen2: o balonlar moderatörlüğün işaretidir sanırım siteye uygunsuz soru ve cevapları çok şikayet eden o balonu alıyor :)

• Benim ki istemiyorum,yan cebime koy misali...:=))

Yükleniyor...