BAYLAR BAYANLAR LÜTFRN BURAYA BAKIN +1?

Ben spor yapıp kas yapmayı düşünuyorum hangi hareketler yapmamı önerirsiniz? Bazen şinav çekiyorum kaçtane çeksem iyi? şu an 25 tane çekebiliyorum

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

• yav arkadaşım 100 kez yazdım forumlarda hala duymayanlar var. yok 25 şınav çekiyom kas yaparmıyım yok sabahları peynirle bal yiyorum kas çıkarmı yok 10 metre yürüdüm bugün bacak kasım gelişirmi. BIRAKIN BU AYAKLARI KENDİNİZİDE KANDIRMAYIN. bu kadar basit 1şey olsa etraf frank medrano lardan geçilmez olurdu. sporun SADECE BAŞLAMA EVRESİ 10 AYDIR ! lütfen bunu bilin ve önce spor hocanıza danışın... eğer ki vücudunuz güzel şekil alsın istiyorsanız.

0|1
    0|0
    • Anladım kardeş saol ama burası kucuk bir yer spor yeri yok hicbirsey yok

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Bodytr. com sitesine gir, tüm sorularına orada yanıt var

0|1
    0|0
  • 25 şınavla bir cacık olmaz. gerçekten kas yapmak istiyorsan disiplinli şekilde çalışman ve beslenmen lazım. bu konuda uzman birinden de yardım almalısın.

0|1
    0|0
  • Eve bir barfiks demiri kur gelip geçerken çekersin :D

0|1
    0|0
  • Spor hocalariyla konusman lazim durumu ya da internetten bakabilirsin, eger simdi 25 tane cekiyorsan onu 30 cikart ise yarayacak inan bana.

0|0
    0|0
  • sen 40 cek abisi ne olacak

0|1
    0|0
    • Sen kaç çekiyon 10 çek çikolata alcam :)

• hayir sen cik !
      bir sey sorucam sadece

Erkekler Ne Diyor 4

• (youtube. com /watch? v=LqgGhJywnHI) Ben iç evde çalışmadım ama bunu dene.2 sandalye ve bir sopa kullanıyor ( Yalnız adamın konuşma tarzı bakışlar komedi :D ) bir de günlük kalori ihtiyacının 300 kalori fazlasını al. Günde 3-4 lt su tüket fazlası değil. Vücud ağırlığının kilo başına 2 gram protein al kilon 80 kg ise günlük 160 gr proteğin alman lazım. Spordan 2 saat önce karbonhidrat al enerji için ve spora kadar birşey yeme miden boş olsun spordan sonra ilk yarım saat mide besinleri çok iyi sindirir yarım saat içinde istersen biraz yağsız et yanına biraz makarna yiyebilirsin. Protein ve karbonhidrat al yani oranı 1p e 2k olsun.2 kutu çikolatalı süt de olabilir

0|1
    0|0
  • yaz google kol kası için hangi egrersizler yapılır gögüs kası falan bak ordan burdan nası gösteriyim

0|1
    0|0
  • bir spor merkezine gidip uzmanından yönlendirmeler alsan daha iyi olur

0|1
    0|0
  • Sinavla minavla olcak is degil knk agirlik kaldirmak sart

0|1
    0|0
Yükleniyor...