Yoga yapan var mı? kimler yoga yapıyor?

kimler yoga yapıyor yada yapmış olanlar ve nasıldı neler hissettiniz değişim nasıldı?

Güncellemeler:
ben yoga diyorum miillet dua diyor ! noluyoruz nereye gidiyoruz.. nedir bu tavır ve anlayıs şaşkınım...

0|0
54

En İyi Kız Görüşü

• ben yapıyorum,her sabah kalktığım kısa bir güneşe selam serisi yapıyorum.esneklik,sakinlik sağlıyor bana.kendimi iyi hissediyorum.

0|0
    0|0
    • evet remindende belli oluyorr aslında ilgili oldugun...

• eheh diyosun hadi bakalımmm ...

• soran ben bu soruya daha da bakamıycam sana da sabır diliyorum...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• bence çok saçma allah aşkına ne dir o öyle yok güneşi selamla yok aya bb de :) ender saraç bile en iyi yoga dua dır diyor :D

0|0
    2|0
  • izlerken çok basitti

sabah açtım youtube dan bi tane kadın lastik gibi hop hop yatıyo kalkıyo ama ben 5 dk nın sonunu göremeden suya batırılmış bulaşık süngeri gibi yere yapıştım

0|0
    0|0
  • ne yogası ya git namaz kıl al sana hem yoga hem sevap.

0|1
    2|0
  • Yapmıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yoga zaten budist bir dua yöntemidir. Post modern dönemde spor veya rehabilite yöntemi olarak satılıyor ama budist rahipler bu işe çok bozuluyor. Modernlik budalası ne klasik felsefeyi ne de modern felsefeyi bilmeyen kitle kültürü özentiler, bi halt sanıyor yogayı.

0|0
    1|0
  • yoga yapmıyorum çünkü gerek yok ayrıca saçma tabi herkese saygımız var o ayrı.

0|0
    0|0
  • Budist olmadığı halde yoga yapan insanlar çok komik, ve zavallı

0|0
    3|0
    • dinle ne alakası var yoganın o zaman diğer spor dallarını yapanlarda komik ve zavallı...

• Yoga yapmadaki amacınız sporsa, lafım geri :/

• yani bir zahmet,sırf koordine esneklik hareketleri ve doğru nefes alma teknikleri yapıyoruz diye komik ve zavallı olmayalım...

• Biz istihareye yatıyoruz güne bir i*nelikle başlamayalım diye

0|0
    3|0
Yükleniyor...