Futbolun Kitabını Yazacak Kadar İddialı Mısın?

Futbolun Kitabını Yazacak Kadar İddialı Mısın?

Evet alalım cevapları aşağıdaki linkten soruları cevapla bakalım ne diyecek :))

onedio.com/.../futbolun-kitabini-yazacak-kadar-iddiali-misin--330335

• Evet iddialıyım futbol benim işim :D
    67% (2)70% (7)69% (9)Oy Ver
  • Hayır hiç bana göre değil :D
    33% (1)20% (2)23% (3)Oy Ver
  • Eh işte etraftan yardım alarak olabilir belki :D
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Diğer ( siz belirtiniz) yorumda..
    0% (0)10% (1)8% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Hiç fena değil, hatta baya iyi. Senin futbol bilgine diyecek yok. Kitap da yazarsın, üçlemesini de yaparsın. Ama üçlemesini yapmak için süreklilik lazım, bildiklerini unutmamak, yeni bilgiler edinmek lazım. Özetle sana bir Arçelik Yeni Nesil Smart TV lazım. Maçları muhteşem görüntü kalitesiyle seyrederken akıllı uygulaması sayesinde maçtaki gollerden önemli anlara, geçmiş maçlardan, oynanacak maçlara ve hatta istediğin liglerin bilgilerine kadar her şeye ulaşabilirsin.

Son soru çok saçmaydı.
    Eğer düzgün bir soru olsaydı onuda bilirdim.

0|0
    0|0
  • Futbol benim işim

0|0
    0|0
  • 12de 11.

Hic fena degil, hatta baya iyi. Senin futbol bilgine diyecek yok. Kitap da yazarsın, üçlemesini de yaparsın. Ama üçlemesini yapmak için süreklilik lazım, bildiklerini unutmamak, yeni bilgiler edinmek lazım. Özetle sana bir Arçelik Yeni Nesil Smart TV lazım. Maçları muhteşem görüntü kalitesiyle seyrederken akıllı uygulaması sayesinde maçtaki gollerden önemli anlara, geçmiş maçlardan, oynanacak maçlara ve hatta istediğin liglerin bilgilerine kadar her şeye ulaşabilirsin.

0|0
    0|0
    • bir spor yorumcumuz daha oldu :D

• sevindim :) neyse sohbet kanalına çevirmeyelim ben artık gidiyim hoşçakal :)

• Yeterince bilgim var ama kitap yazamam hem yazmam.
    Dünya'da o kadar güzel şeyler var ki insan hayatında, futbol gibi insanlara bir yararı olmayan boş işlerle uğraşmam.

0|0
    0|0
  • o kadar iyi degilmisim :)

0|0
    0|0
  • ben pek anlamam. Zaten izlemem de

0|0
    0|0
    • hmm oda güzel :))

• teşekkür ederim =)

• rica ederim :))

• Degilim :)

0|0
    0|0
  • Hayır, sadece konu Fenerbahçe olursa

0|0
    0|0
  • 1 tane doğru bildim sadece onu salladım tuttu

0|0
    0|0
  • Walla ben ancak cep kitabını yazarım :)

0|0
    0|0
  • hepsı dunya kupasından sormuşlar 12 de 12 hanı benım odulum nerde

0|0
    0|0
    • ödülünüz spor yorumcusu olmak :D

• takibe aldım mesaj olarak atabilirsin müsait olduğun zaman konuşuruz bende müsait olunca..

• ok grsrz k. i. b

• En iyi ben yazarım

0|0
    0|0
  • evet tam benlik.

0|0
    0|0
  • Hee
    Yazarimda cizerimde karalarimda bacim

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Yaşıtlarıma göre daha yetenekli olduğumu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • baya iyi. Senin futbol bilgine diyecek yok. Kitap da yazarsın, üçlemesini de yaparsın. Ama üçlemesini yapmak için süreklilik lazım, bildiklerini unutmamak, yeni bilgiler edinmek lazım. Özetle sana bir Arçelik Yeni Nesil Smart TV lazım. Maçları muhteşem görüntü kalitesiyle seyrederken akıllı uygulaması sayesinde maçtaki gollerden önemli anlara, geçmiş maçlardan, oynanacak maçlara ve hatta istediğin liglerin bilgilerine kadar her şeye ulaşabilirsin.

0|0
    0|0
    • seni spor yorumcusu yapalım biz en iyisi :D

• yanında nasıl destek olayım sanal ortamdan :D

• bulunur bir yol demokrasilerde çare tükenmez

Kızlar Ne Diyor 3

• 12 sorudan 8 ne dogru cevap verdim:))) fena degilmisim kitab digilde kitabciklar yaza bilirmis :))

1|0
    0|0
  • evet çok iddialıyım futboldan anlıyorum çok seviyorum kuralları taktikeri herşeyi biliyorum hatta futbol hakkında saatlerce tartışabilirim biriyle

0|0
    0|0
  • Futbol hakkında bir not defteri sayfasını dolduracak bilgiye bile sahip değilken kitap filan imkansız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...