Hiç arkadaşınızın sevgilisini ayarttınız mı?

Hiç arkadaşınızın yaptıgı bir hataya sinirlenip en yakın arkadaşını ayartınız mı? Vicdanen ne hissettiniz, arkadaşınız öğrendiginde tepkisi ne oldu?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• yaşım 13 fılandı sanırım daha bebeydık:)ayartma degılde dostumla aynı cocuktan hoslanmıstık tabı bunu ıkımızde bılmıyoduk hoslandıgımız cocukların oldugunu bılıyorduk ama bırbırımıze kım oldugunu gosterememıstık bıgun denk geldıgımızde bak benım hoslandıgım cocuk bu demıstım ve arkadasım ıkımızın arasını yapmaya calısmıstı kendı hoslandıgını soylemeden..ben bunu sonradan ogrendıgımde vıcdan sızladı tabı ama daha cocuktuk ve zaten cocugun cıktıgı varmıs:)sımdı ıse asla boyle bısey yapmam evet asla dıyorum cunku sahıplı bır eve gırıp bu evde bende yasayım dıyemıcegımız gıbı sahıplı ınsanlardanda uzak durmak lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayır tabii ki.

0|0
    0|0
  • ne yaparım ne de yapanla işim olur...

0|0
    0|0
  • hep bu diziler aklınıza sokuyor bunu

1|1
    0|0
  • yooo... aksine ikisini birbirine bağlamaya çalıştım...

0|1
    0|0
  • ne kadar ayıp bi durum.

0|1
    0|0
  • bunu ancak karaktersizler yapar

0|0
    0|0
  • ben degil ama onlar beni ayartmıştı

0|0
    0|1
    • Tabii sende ayara gelmeye hazırdın!

• lisede hiç aynı kızlarla çıkmadınızmı

Kızlar Ne Diyor 8

• Hiç öyle bir şey yapmadım ama bir arkadaşım benim hoşlandığımı sandığı çocuğu gitti ayattı ilginç olan ben ondan hoşlanmıyordum arkadaşımsa hoşlandığımı iddaa etti bu iddaa sının ertesi günü çocuğun dizine yattığını gördüm. Gerçekten hoşlanmadığıma ikna olduktan sonra çocuğu bıraktı :))

1|0
    0|0
  • kimsenin sevgilisini ayartmaya falan çalışmam çok düşük bir davranış. yapandan da nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Hayır bana ters .

İyide arkadasına kızıyorsunda kendını nıye

şimdi burda yazamadım durumuna düşürüyorsunuz

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir sorudur Allah korusunnn...büyük konuşmuyorum ama aslaa ölürüm daha iyi

0|0
    0|0
  • asla

0|0
    0|0
  • Hayır, arkadaş daha önemli.

0|0
    0|0
  • arkadaşımın ondan hoşlandıgını anladım

sonunda kız mor oldugu ile kaldı

0|0
    0|0
  • hayır asla boyle bırsey yapmam arkadasım daha onemlı benım ne kadar kavgalı olsamda onunla bır gecmısım var ve oyle guzel anılarla kalmasını ısterım

bunu yapanda kansız ve karaktersızdir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...