Spor kilo vs yardım edin?

öncelikle herkese selam arkadaslar ben bir diyet yaptim biraz kisa bir surede 6-7kilo verdim 1 ayda yalniz sorunum su ki biraz sarkmalar oldu haliyle etim zaten gevsekti iyice gevsedi kol bacak popo falan neyse bunun icin pilates önerdiler onu yapacam bakalim birde bacaklarimin ust kismi cok kalin popom yok dümduz arkadas azcik kalksin istiyorum bide ayva gobek tarzinda bir gobek kaldi gitmedi kilo vermeden ben bunlari nasil yapabilirim tek basina hergun pilates yetermi ki? 176 yim 62 kiloyum arkadaslar verirsem cirkin olurum surattan ve koldan verdim cunku suratik coktu :/

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• karbonhiratsız protein kullan ve sporda yaparsan veye yürüyüş senin sorunun çözer sıkılaşma olur kesin kalca ların sert olması için yürüyüş sart

0|0
    0|0
    • kac dk yeterli gunde?

• yaş kaçtı sizin

• tesekkurler :)

Erkekler Ne Diyor 6

• bence sadece spor yap ve karbonhidrat yerine proteinle beslen mesela yumurta ve peynir. bunlar kas oluşumunu sağlar tabi eğer spor yaparsan. koşuya başla eğer olmazsa yürüyüş de olur. yüzedebilirsin ya da salon sporu olarak fitness olabilir kas yapmak için elinden ne gelirse onu yap.

0|0
    0|0
  • protein ağırlıklı ve düzenli beslenirsen kilo almazsın.. yüzme, tempolu yürüyüş paten ve plates bunlar san iyi gelecektr ama çatlakların oluşmuştur onlara çare lazer

0|0
    0|0
    • anladim yok ya model olmayacagim sonucta beni begenen oyle begensin herkes kusursuzmu sanki sadece sıkı olim bacaklar incelsin azcik popom olsun dumduz cunku :( bide karnim gitsin yeterli bana

• ya ne bilim ya cokta, takarsam gider bir estetik olurum onun icin egzersiz falan varmidir ayriki? sagol bu arada spor salonuna yazilcam bakalim o dediginle pilatesi yapip bide yurudum mu tamamdir :) gerci ordakilere anlatsam bilirler uzmanlar yaptirirlar biseyler

• tabii ki besyo uzmaları beslenme eğtimide alıorlar daha iyi yardımcı olurlar :) spora git ama sakın yarıda bırkma tekrar eskisi gibiolursun hayat felsefesi yap sporu

• Koşu yap tüm vucudun diri kalır :)

0|0
    0|0
  • Fitness. önererim yardımcı olur sana

0|0
    0|0
  • özele gel cevapların konusunda yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • biraz yemek ye kadın dediğin etki olur azcık:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bol bol yüzebilirsin, kesinlikle yürüyüş yapman lazım. ama adımını atarken ilk önce topuktan atman çok önemli. böylece arka bacakların ve kalçan şekle girer. ayrıca squat yapmalısın, kalçan dümdüzse çok işine yarayacaktır. aşağıdaki linkte 30 günde kalçayı şekle sokan ve büyüten sana yol gösterecek resim var. ayrıca pilatese başlamak sıkılaşmana yardımcı olacaktır. ayrıca pilates de gerçekten yardımcı olabilir, blogilates adında bir site var ve gerçekten hayat değiştirici, sana çok yardım edecek. aşağıdaki linkte o kadının sitesi de var. yemene içmene de dikkat et, kısa sürede alınan kilo fazlasıyla geri alınır diye bir söz var. sakın boşlama, bol bol su ve yeşil çay iç. karbonhidrat ve proteini karıştırma.
    www.musclehack.com/.../30-day-squat-challenge.jpg
    http://www.blogilates.com

0|0
    0|0
  • Squat yap hem popon kalkar hemde bacakların sıkılaşır.

0|0
    0|0
  • Sana şunu yap diyorum. 1 haftada bile etkisini göreceksin tabi onun kadar dayanabilirsen.
    http://m.youtube.com/watch?v=IetO_vK-FfQ

0|0
    0|0
  • Pilatesle birlikte yürüyüşte yap faydasını görürsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...