Hangi egzersizler?*?

Arkadaşalar ben 176 boyunda 58 kiloyum belimi inceltmek göbeğimi eritip kalçamı dikleştirmek istiyorum hangi egzersizleri yapmalıyım yardımcı olabilecek?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle erken uyu erken kalk. gülme cünkü geceleri uyumayıp gündüz uyuyan ve resmen fizigi yaratıga dönüsmüs olan tanıdıklarım var :D bisiklet bacagını sıkılastırmak icin, kosu incelmek ve eritmek icin, dumbell lunge ve squat kalcanı sekillendirmek icin. biraz mekikte ceksen iyi olur, alt ve üst mekik. birde ip atlama :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kosu veya bisiklet yaninda squat yap muhtesem olursun :)

0|0
    0|0
  • Hergün düzenli 1 - 1buçuk saat yüz, bir havuza üye ol, hem diğerlerine göre daha az yorucu hem de bütün vücudun düzgün şekil alır

0|0
    0|0
  • Sıkılaştırma adında mekiğe benzer bir hareket var o belini inceltir kalça icin spor salonuna gerek var

0|0
    0|0
  • Göbek nazil var anlamadim

0|0
    0|0
  • Squat yap sopa al omzuna çevir ya da yüz

0|0
    0|0
  • yarım mekik çek her gün sayısını artırarak. belinin biraz güçlü olması lazım

0|0
    0|0
  • Sende gerçekten göbek mi var ince olman lazım.

0|0
    0|0
  • koşu yap normal egzersizleride yap zaten bel inceldikçe kalçanında dikleştiğini görürsün zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ebrunun skinny jean dvdsi

0|0
    0|0
  • Plates yapabilirsin tarifi zor şimdi yazarak google da göbek eriten kalça dikleştiren plates hareketleri diye arat çıkar videolar

0|0
    0|0
    • plates zorlar gibi geliyor bir de ne kadar sürede etki eder

• Bir ay haftada en az üç gün yapmalısınız

• Valla sende nasıl göbek var anlamadım ama ebrunun süper bir ların videosunu 14 gündür yapıyorum tık yok göbeğimde ne alakaysa göğüslerim dikleşti:)

• Ölculerin kac

0|0
    0|0
Yükleniyor...