Bazen çekip gitmek gerekiyor ama yeniden yazılsın başlasın diye değil

gerçekten bitmesi için baktın o yapamıyor sende ama sen çok daha fazla acı çekiyosan sana gitmek düşüyor işte muallakta kalmak öyle tüketiyor ki insanı seve seve çeke çeke gidiyorsun belki,belki giderken düşünüyorsun herşey çok güzel olacaktı tam şu an şimdi niye bu ayaklanmak diyorsun kendi kendine mücadelemizi şimdiye vermedik mi hep diyosun ama bunun kazanılan veya kaybedilen zafer olmasından bıktım bu bir savaş değilki sevgi temalı savaş olmaz sen seversen daha çok onun da senin kadar sevmesini beklersen işte özaman sende tükenirsin bende tükendim anlatamadım ona hergün yeni baştan başladım her gidişlerimde ben senden gidememlerle son buldu şimdi bende diyorum ben gerçekten gittimi ki bazı şeyleri silmek yeterli mi ki sonra dedim ki kalırsam hergün dejavu gidersem güzel ani olacak o yüzden de gidiyorum Siz nezaman ne koşulda gittiniz sevdiğinizden?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kimsenin ardın aglamak yada üzülmek boştur,çünkü kendi tercihini yapmıştır,en güzeli kafan sakin dertlerinden uzaksın,deger vermeyene deger vermeyeceksin,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• olmadığı için kafa rahat :D

0|0
    0|0
    • bazen en guzelı de bazen sevmek sevılmek ıstıo ınsan

• kesınlıkle ole bende aynı dusuncedeyım ıstedıgım kadar seveyım yana yakıla o esım olucaksa ancak olsun ama onu bulmak ıcın de sans tanımak gerek bu bır gercek sans tanımadan cumburlop gelmıcek:)

• e orası muhtemel birşey ama onunla gidip de 18 yaşında koca bulmaya kalkamazsın o gayet saçma ve kendini kandırmak olur hadi şöyle bir 20 21 yaşlarnda bulsam neyse de . Ya aslında herşey yeri ve zamanında güzel :)

• baktım ki ilgi alaka azaldı hep bi bahane defalarca ayrıl istemiyosan dedim ama yapmadı en sonunda tükendim ve bitsin dedim. nerden çıkardın ayrılığı ama istersen birşey diyemem dedi ve birdaha da aramadı. ben gittim ama o yol verdi içim hala acır

0|0
    0|0
    • bıtıren belkı bızler gıbı oluyoruz ama gıtmemız ıcın herseyı onlar hazırlıyorlar nıe ıcın acıokı sen bıtırsen daha cok acır ınan

• :( özledim

Yükleniyor...