Vucud yapmak istiyorummm?

Boyum yerinde çok şükür ama iyi sıkı bir vucud istiyorum.
İş güç meselelerinden dolayı da spor salonlarına gidemem.
Günlük yarım saat bir saat içerisinde nasıl hareketler yaparak iyi bir vucud yaparım?

Gögüst şişsin kollar şişsin iyi bir karın kası olsun omuzlarım geniş olsun vb. Kaç ayda böyle olur? :D

Güncellemeler:
1.83 boy ve 70 kiloyum yaş 18

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• hiç yapmamışsan 9 ay da anca ve yediklerine dikkat etmelisin , karın kasım da olsun diyosan , hobidi gırtlak yemeye devam edersen Nah olur :D

evet evde olur

1 ) seyyar barfik

images.hepsiburada.net/.../Spor_853116.jpg

2 ) iki tane dambıl -> 1 tanesi 10 kilo olsun , 2 tane den eder 20 kilo. paran varsa ayarlanabilir dambıl al

www.itusozluk.com/.../...nyl-dambil-set_320089.jpg

3 ) evde koş 15 dakka dan başla , zamanla bunu 60 dakkaya çıkar

4 ) kasım olsun ama haltal olmim esnek de olim diyosan açma germe hareketlerini full yap

5 ) şınav ve en önemlisi mekik

9 ay da 10 numara vücudun olur.

iraden yoksa , sabredemiceksen hiç başlama.

adam başlayalı 3 ay olmuş , neden bende bişe yok diyo :D oldu ha mı na :>)

kas gelişimi içerden başlar , yani önce iç kısımlar kas oluşumunu gerçekleştirir ve bunu zamanla dışa vurmaya başlar.

0|1
    0|0
    • Dambıl var abimin onu kullanırım barfiks aleti de ucuzmuş getiririm 9 ay da çok değil mi biraz her gün sıkar bence

• Çok güzel moral veriyosun valla şimdi düşündüm de bugüne kadar neden başlamadım diye düşünüyorum :D
      Bugün saat 10 gibi çarşıya gidicem o zaman gerekli aletleri alıcam hemen :D

• sadece gerçekleri söylüyorum.>)

başlamadın çünkü herkes aynı , gerek duymadın ama artık herkesten farklı olucaksın. yolda yürürken insanlar bakıcak , hatunlar bakmicak süzücek :D kolay gelsin iyi geceler usta.

Kızlar Ne Diyor 3

• ben dambıl yaptım kendim. çimentodan , tenekeden ve birde sopadan. gayet güzel ve ağır oldu denemelisin. en fazla 1 ayda kol kası yaparsın düzenli çalışmayla

0|0
    0|0
  • Snav cek

0|0
    0|0
  • twitter. com/s_motivasyon bu sayfanın fotoğraflarına bakmani tavsiye ederim aradigini bulucaksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• şınav barfiks mekik yeterli :)

0|0
    0|0
    • Ne kadar süre gerekli :)

• Haftada 3 gun 45 dakika yeterli calisma olarak 1 yilda guzel yol alirsin:)

• Spor salonuna gitmeden seneler sürer bu iş dayanabilir misin o kadar : D

0|0
    0|0
    • Seneler derken 3-4 ayda olmaz mı

• 3-4 ay da salona gitsen garanti veririm ama ev de aşırımderece üstüne düşmezsen olmaz bunun içinde sağlam program irade ve whey gerekiyor :D

• ben gibi bir vücut mu istiyorsun kas yoğunluğu nedir

0|0
    0|0
    • Aynen sen ne kadar zamanda yaptın

• spor saloluna mı gittin

• tabiki spor salonuna gitmeden hiç bir şekilde böyle kas yapamazsın kim ne derse desin

• Kek tarifi veriyosun galiba arkadaşım

1|0
    0|0
  • Şınav çek sürekli.

0|0
    0|0
    • Kaç tane çekmem gerekli sürekli?

• kardeşim ben salona gittiğimde 26 26 26 3 set çekiyordum ama önce kaç çekiyorsun 15 mi 3 sete böl set aralarında 45 sn dinlen. Sonra arttırırsın zaten 1 1.5 ayda etkisini göreceksin.

Yükleniyor...