Sizce yanlış mı doğru mu yapmışım hala seviyorum onu?

Merhabalar arkadaşlar bu soruma bir yanıt lütfen hanımefendiler

kayseriye geçici bir görevle gitmiştim orda bir bayanla tanıştık kadın eşinden ayrılmış 2 evladı vardı benim yaş 30 kadının ise 38 di ve inanın ilk tanıştığımız gün biz birlikte olduk ben onu basit biri olarak asla görmedim ilk tanıştığımızda beraber olduğumuz için 3 yıl görüştük biz onla ama ben evliydim ondan sakladım sonra ben ona oratak bir arkadaş aracılığı ile öldüğümü söylettim böyle deme nedenim ona gerçekleri söyleyip yıkmamaktı sizce yalnışmı doğrumu yapmışım hala seviyorum onu

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok afedersin ama açık sözlülüğümü bağışla sen ne biçim adamsın ? Böyle insanlar hakkında pek olumlu düşünemiyorum fazla agzımı bozmadan derhal bu siteyi terk et.

5|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kesin gırgır yapmak için açtın bu başlığı düüşünüyorum kafa yapıyorsun bence... ki evliymişsin ya gerçekse gerçekten çok acı bi durumda olduğunu söylemek istiyorum...kınamıyorum çook insanın başına geliyor bu gibi durumlar ama Allah ıslah etsin demek en dorusu galiba... bence onu değil karını düşünmeli ona herşeyi anlatmasın! ne pahasına olursa bilemem artık...

0|0
    0|0
  • kınamıyorum kınamıcam kınamıcam!

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin

1|0
    0|0
  • hey Allahım ya ne insanlar var

0|0
    0|0
  • Çok doğru bi şey yapmışsın Allahm yarabbim bi de soruyo yaa hem evlisin hem başkasıyla birliktesin bi de yalan var daha neresi doğru olabilir bunun acaba...

0|0
    0|0
  • Öldün yani sen öyle mi?:)) Ben diyordum bu kafayla çok yaşamaz diye:)

0|0
    0|0
    • Cenazesi bugün yatsı namazına muteakip KS.com merkez camiinden kaldıralacaktır,tüm eş,dost ve yakınlarına duyurulur..Tekrar ediyorum:Sitemizin sakinlerinden yusufasaf yalandan yere hakkı rahmetine kavuşmuştur,Cenazesi bugün yatsı namazına muteakip KS.com merkez camiinden kaldıralacaktır,tüm eş,dost ve yakınlarına duyurulur..

• Off ya öldüm:))) yalandan yere Hak'ın rahmetine kavuşmuş ahahaha

• ağzımı bozmak istemiyorumm...nasıl insanlarsınız ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• haydar dümen cevabı vereyim : hoppala paşam malkara keşam soruyu sormusun kabak gibi resminide koymussun esin senin bu sorunu okusa isin bitmiş

simdiden boku yedin demedi deme

2|0
    1|2
  • Deveye sormuşlar neren eğri diye ? Deve : Nerem doğru ki demiş.Her şeyin baştan aşağı doğru değil.

2|0
    0|0
  • yine aynı dayı sahnede.boşver sen bu işleri sevmiyor bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...