Karın kası (Baklava) ve Adonis için önerileriniz neler?

Bulunduğum yerde düzgün bir spor salonu yok evde 2 adet dambil var.Nasıl adonis ve karın kaşı yapabilirim ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kendin hakkında bilgi vermen lazım öncelikle. Kaç kilosun? yağ oranın ne? göbek var mı? bunları bilmeden birşey söylenmez.

Yağ varsa şayet önce yağları yakacaksın. Bunun için cardio öneriririm. Yağ yaktıktan sonra 8 dakikalık six pack antrenmanı var. O işini görebilir.

link

0|0
    0|0
    • 55 kiloyum yağ oranını bilmiyorum ama az oldugunu tahmin ediyorum :) göbek yok

• şu durumda verdiğim videoyu yaparsan bir süre sonra six pack çıkmaya başlar. ama dediğim gibi göbek kısmında yağ varsa bu iş biraz uzun sürer.

Kızlar Ne Diyor 4

• Evde adonis yapcen :)) çok uzun sürer ve yağ oranını epey düşürmen gerek

0|0
    0|0
  • eeeyyyhhhh baklava, adonis kas sevmiyim...

0|0
    0|0
  • Yağ oranını azaltıp , hergun gunun 3 vaktınde 40-50 cıvarı mekık çekıp karın kaslarını calıstıracak egzersızleri bolca yapmalısın ınternete yazarsan cıkar

0|0
    0|0
  • 3 beyazdan uzak dur.Bol mekik çek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• spor salonsuz olmaz

0|0
    0|0
  • Karın kasın mekikle yaparsın. Kolay iş.

Adinisi de gece yatarken ellerini yatağın başlığından tutup bacaklarını 90 derece kaldır, sağa sola yatır bacaklarını, sonra indir. Düzgün yaparsan iki ayda belli olur. Biraz zayıfsan çok rahat görülür.

Benim gece uykum tutmuyo, yapıyorum baya. =D

0|0
    0|0
    • zayıfım baya 55 kilo boy 178 :D

• Oha! Öyle adonis olsada pek göz alıcı olmaz ki. Ben 66 kiloyum boy 1,77. Sen hesap et alman gereken kiloyu.

• kilo alamıyorum :(

• adonis kası insanların genlerinden de oluşan bişey hiç belirtisi var mı? karın kasını da mekiğini geliştir sonra ağırlıklı mekik çalış

0|0
    0|0
    • var hafif cizgi var

• hafif çizgi varsa biraz bel çalışman lazım fazlaya kaçırırsan belib kalınlaşır

• önce yağ oranını %15 in altına çek yoksa bir tek sen bilirsin adonis kasının gelişmiş olduğunu :)

0|0
    0|0
  • Karın kası için bol mekik. Adonis için mekik çekerken mekiği çapraz çek. Düz olarak dizlerine doğru değilde dışar doğru...

Bunun haricinde barfix çekerken bacaklarını gene sağa-sola doğru kendine çek.

Adonis en zor beliren kas grubu. Önce göğüs, kol ve omuza yönel bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...