Ozon yağını ya da tedavisini duyan oldu mu? Etkili mi gerçekten? Bir de bioderma mı clean &clear mı dermoskin mi?

bu tedavi yöntemi cildi gençleştiriomuş. öbür taraftada 3 markadan hangisi piyasada daha ucuza ve kaliteli olarak bulabiliriz fikirlerinizi alayım. bu ara biodermayı çok duyuyorum. clean &clearskının temizlik jeline hayran kalmıştım dermoskınıda bi arkadas siteden önermişti. hem çoğu kişinin bütcesine uygun hemde nemlendiricisiyle temizleme jeliyle 4 4 lük diyebilceğiniz marka hangisidir?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• ozon yagının tedavisine inanıyorum bir televizyon programındaki doktor tarafından da çok öneriliyor clean & clear ı ben kullandım ama iyi sonuç alamadım digerlerini bilemiyorum ama ozon yagı ile düşüncelerim her zaman daha çok yogunlaşıyor

0|0
    0|0
    • temzleme jelini kullandın mı peki o markanın?

• sivaslıyım nie sordun.

• hiç içimden geldi öylesine. baya bi sohbet ettik konu ilaçlar bile olsa. merak ettim haliyle

Erkekler Ne Diyor 2

• bioder

0|0
    0|0
    • bioder dil bioderma bu deiğim markanın adı. nası kulnedenmı sen hç

• Kardeşime doktor günde 15 20 ker yüzünü soğuk suyla yıkar dedi.. o gün bugündür petek gibi yüzü bembeyaz ve pürüssüz..

0|0
    0|0
    • onu ben bide şöle bliorum suyu yüzünde bi havluyla falan kurutmıcak yüzün o suyu emicekmiş. bu en doğal ve engüzel nemlendiriciymiş. ama ben gencleştirmek için yüzü ve derinlemesine temizlemek için ürün bakınıyorum. ozon yağı gençleştiriomş die blliorum. bazı markalardaki toniklerde süper bi etki yapıo cidden

Kızlar Ne Diyor 2

• Ozon tedavisi var.Hemen her hastanede uygulanan bir yöntemdir.Birçok hastalık için önerilebilir.Yaraların ,ağrıların ve hatta astımın iyileşmesine varana kadar her rahatsızlık için kullanılabilir.Tabi herşeyde olduğu gibi bundan da mucize beklemek yanlış olur.Buda seans seans yapılıyor.Maliyeti en fazla 80 ila 100 tl arasında değişmektedir.Ayrıca dayanılmaz bir kokusunun olduğunu da belirtmek isterim.

0|0
    0|0
  • bioderma çok başarılıdır onu mutlaka kullan ozon yağıda tek başına işe yaramaz

0|0
    0|0
    • evet biodermanın ürünleri için ii die bikaç yerden duydum zaten. sen peki kullandınmı biodermanın ürünlerni.bide benim cildimde bu sene iğne delmiş gibi delikler çıktı. şarkıcı izelin yüzündekine benziyor.gerci izel izel olmasına rağmen çözümüne bulamadysa ben nası bulcam blmiom :D buna ii gelicek bi yöntemden haberin var mı?

• Tatlım ben estetisyem. .Önereceğim ürünlere güvenebilirsin . Güzel bir temizlme jeli al kendine yada köpüğü. Birodermanın H2O suyu var onu al yüzünü silmek temizlemek için ve güzel bir nemlendirici teminnet yağsız. Zaten sen eczaneye gttiğinde seni bilgilendirrirler . düzenli şekilde kil maskeler yaparsan toparlar cildin

Yükleniyor...