Spor yapmak istiyorum ama öyle kuru kuru vücut geliştirme değil, şöyle interaktif hareketli bişeyler, önerisi olan?

Hem sağlıklı yaşayacağım hemde sıkılmayacağım bir spor ne olabilir acaba fikrinizi bir alayım

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Karete.
    Tekvando.
    Kick Boks gibi sporlara gidebilirsin.

0|0
    0|0
    • peki onlar için harcamam gereken süre ne kadardır bir hafta için mesela? çünkü haftada iki gün falan ayırabilirim anca spora

• Yeterli olur diye düşünüyorum ama net bir bilgim yok.

• anladım tekvando karetenin bir kolu diye biliyorum onu bir araştırayım, kick boks beni aşar zaten :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• bro bana gore sen en basından battın bro yorumları okudum ve kıck boks benı asar dedığınde dedım bunda azım ok ha madddı açısansa bısey demem fakat içinde hırs olmalı bence street workouta basla hıcde uru değil emın ol bbayan arkadaşında dediği gibi karete ve ya taekwando olabılır ben sahsen taekwando yapıyorum street workoutun yanında ve gayet guzel :)( alt dalı falan değil bu aradafarklı dallar )

0|0
    0|0
    • fitnessa başlayıp bırakmışlığım var bir kaç kez zaten ama sıkıcı diye oldu :) bu tarz bişey denersem daha motive bir şekilde başlarım gibime geliyor :) yukarıda dediğim gibi çok vaktim olmuyor ondan tereddüt ediyorum ama bir spor yapıcam ondan eminim en azından :) teşekkür ederim yorumun için araştıracağım :)

• Street workout :):):)

0|0
    0|0
  • Halay çekmek çok sağlam bacak kası yapar halay bası olursanız kol kaslarınızda gelişir

0|0
    0|0
Yükleniyor...