Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırımın tutuklanmasıya gündemden kaçırılan konular hakknda bilgisi olan var mı?

Ben hemen söyleyeyim. Bu şike davasının ortaya atılmasının tek nedeni ve bu kadar çok gündemde kalması geri kalan gündemlerin üstünü örtmek için. Diğer gündemler neler mi?

1.. pkk 2 askerimizi kaçırdı

2... son günlerde 11 şehit askerimiz var

3 ...doğu'da özerklik isteyen insanlar var

4... devlete başkaldırı TÜRKİYE'nin 4 bir tarafını sardı

5 ...ergenekon balyoz davalari kapsaminda orgeneraller tutuklaniyor

6 ...ülke elden giyor

Sizin bu konu hakkındaki düşüncelerinizi çok merak ediyorum. Benimle paylaşırsanız çok memnun olurum...

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu bir denge politikasıdır.Habercilik stratejisi insanı magazinel yaptı son zamanlarda.Bizim için önemli olan şeyler kim nerde tatil yapmış kim karısını terkedip 30-40 yaş küçük kızla evlenmiş gibi haberler bizi aldı götürdü.Duygularımızı düşüncelerimizi böldü parçaladı.İnsanliğımızın asimile edildiği ülkemizde artık önemli olan sadece kara para aklayan çete reislerinin futbolu bir spor olmaktan çıkartması oldu.Ülekede asgari ücret var kimse sağlık ve eğitim hizmetini dört dörtlük alamıyor ve anayasal haklarımızı görmezden geliyoruz.Uyan türkiye

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Medyanın beni yönlendirmesine asla izin vermem. Herkes öyle olmalı ve haber bültenlerinde daha az yer tutan konulara odaklanarak gözünü açık tutmalı. Bir haber tüm medya organlarında gereğinden fazla yer alıyorsa tamamen maksatlı ve birilerinin yönlendirmesi ile yapılıyor demektir. Özellikle bu dönemlerde satır aralarında önemli haberler vardır.

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum sana vede üzeri örtülen bir sürü gündem var :S

• Her dönemde bu böyledir. Enayi okuyucunun ağzına bir parmak bal sürülüyor.

Örneğin; Çok şükür kriz teğet geçti deniyor fakat Türkiye'nin cari işlemler hesabı açığı (Cari açık), yılın ilk 5 ayında, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 121,3 artarak, 37 milyar 274 milyon dolar oldu. Küresel Krizin kralı tam merkezden geçmek üzere dikkatli olun.

• Futbolun ergenekonu diyorum sadece tamamen cemaatin futbolada el attığı bir durumdur.Fener hisseleri diplerde geziyor bu hisseleri paravan şirketler aracılıgıyla Murat ÜLKER'in aldıgı söyleniyor,haNi emenike paraalırken kamera kaydı vardı ?

Aziz başkan ve fenerden zerre hazetmesemde şu yapılanlara üzülüyorum pkk yı eli kolu bağlı izleyen emniyet taraftara gaz bombalarıyla saldırdı yok böyle bir adalet?

0|0
    0|0
  • ülke elden gitmez :S bu söylediklerinin hepsi doğru gündemimiz futbol su aralar ama hepsinden haberdarız yani takip een insanlar haberdar

2|0
    0|1
    • bu şike olayının bu kadar uzun süreli gündemde kalması canımı sıktı sadece ve paylaşmak istedim ama bu konuyla benden fazla ilgilenen yok sanırım

• ya olmaz mı bnde fenerbahçeliyim hemde fanatik ama bn bile dedim yeter artık aziz yıldırımı atsınlar içeri kurtulalım ama şimdi bide trabzon başkanı çıktı piyasaya yani durumlar devam edecek gibi

• Ağzına 1 parmak bal bal çalınan 1 milletiz biz.Küçük şeylerle mutlu edinebilen bir millet.Pek art niyet düşünmeyiz.Ama geri zekalıda değiliz.Yurdum insanını ayakta uyutuyorlar 1 kısım cahil insanı.Bu onların suçu veya günahı değil.Bu baştakilerin ayıbı.Askerlerini kaçırmışlar .Senin resmi kurumlarını satmışlar.Generallerini tutuklamışlar.El altından örgüte destek vermişler.Yetmemiş karış karış toprağını satmışlar umurlarında değil onların.Satarlar Ama elbette bu ülke sahibsizde değil.Yılmaz bekçileri var bu ülkenin hamdolsun.Hiç kimseden korkumuz yok.İddia da ediyorum bu coğrafyanın yani avrupa ve asyayı birleştiren bu güzel coğrafyamızın en büyük ve tek hakimi Türkiye'dir.Irak gibi yada herhangi bir muz cumhuriyeti gibi kolay kolay bölüp parçalayamazlar BÖLDÜRTMEYİZ! (bkz:Çanakkale ve kurtuluş savaşı) Türk ,Kürt,Laz,Çerkez ve diğer etnik guruplar bizim kardeşimizdir.Aksini düşünen kalleştir.

0|0
    0|0
  • "Her millet icraatına tahammül ettiği hükemetin, mesuliyetine ortaktır" biz, bazı seyleri hak ediyoruz.

0|0
    0|0
  • bu saydığın sorunlar gerçektende çok önemli.. ama ne var biliyomusun bu kadar önemli konularının üstünü örtmek için futboldaki şike olaylara yetiyosa ki yetiyo, bize herşey müstehak. hangi oyun ülkenin bekasından daha değerli olabilirki, nasıl bi millet olduk biz...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yapılanların siyasi yani dediğin gibi gündem değiştirmek için yapıldığını düşünüyorum. heleki trabzon mitinginde rtenin trabzonlulara "size vefa borcumu çok yakında ödeyeceğim" demesi midemi bulandırıyor ki fenerli değilim. fanatik GSlıyım... fakat siyasi oyunların döndüğünü düşünüyorum. ve bu konuda çok başarılar. alttan alttan sinsi sinsi isteklerini bir bir yerine getiriyorlar.

şu tuhafıma gidiyor: eğer iddialar doğruysa da çoğu kişinin savunduğu gibi cezayı aziz yıldırım alsın, klüp ceza almasın söylemlerini de garipsiyorum. adamı 2 dak.da sattılar.

1|0
    1|0
    • aynen bende koyu bir gsli olarak yapılan şike btn bir klubn hatasıdr ve bu cezayı sdce aziz yıldırımın alması taraftarı değilim klbnde ceza alması lazım sonunda bnm düşüncelerime sahip olan birini görmek çok güzel dmk ki ülkeyi dşnn sdce ben değilim

• vefa borcundan kasıt olarak bunu mu anladın .çok komksin

• tşk. ederim. tabiki ülkeyi düşünen çok kişi var ama maalesef yeterli şekilde hareket etmiyorlar. özellikle de çıkarlar sözkonusuysa :(

@letsgo... komik bulduğun için tşk. ederim. keşke sen de biraz komik olsan. az önceki yorumun da tarafımdan kaldırıldı bunu da belirteyim dedim.

• valla haber ızlemıyorum bır kaç gundur cunku bastan sona azız yıldırımı ve cesmedekı tatılcılerı gosterıyorlar!bu olay seçım oncesı nıye cıkmadı ben ona saskınım,mılletımız cıdden uyuyor,ama hersey unutuldu yatıyoruz azız kalkıyoruz azız ve oyle bırseykı oyle bır medyamız ve ınsanımız varkı kım olursa olsun karalama polıtıkasına bayılıp prım verırler

1|0
    0|0
  • Oyalamayı biliyorlar...

Eskiden de bu olurdu fakat daha farklıydı. Ne zaman milli maç olsa ve kazansak maç haberi verildikten sonra bir de herhangi bir ürüne zam haberi olurdu...

Ayrıca tam da yemin krizi varken bu olayın patlaması ne büyük TESADÜF değil mi?

0|0
    0|0
  • çok haklısın.tespitin için tebrik ederim.

2|0
    1|0
  • sana göre ülke elden gidiyor

0|0
    1|0
    • evet ve sanırım sadece bana göre

• neremle izlediğim bana kalmış zaten devleti yönetenler yüzde elli oy aldığı için bu durumdayız

• sizin gbilerin zihniyeti yüzünden bu durumdayız.rahat bırakın da adamlar işlerini yapsın türkiye giderek büyüyor atatürk yolunda.rahat bırakın daha da büyütsünler stockholmcüler

Yükleniyor...