Evlilik kararını ilişkinin 10. ayında verir ve evlenmeyi kabul edermisiniz?

Diyelim ki çok seviyorsunuz, aşıksınız, huyunu suyunu öğrendiniz, çok iyi anlaşıyorsunuz, ve onsuz olamıyorsunuz..

Birlikte herşeyi yaptınız onu tanımak adına ve baktınız ki evet, bu doğru kişi sizin için, ama nitekim sevgiliydiniz ve sevgililikle evlilik çok farklı derler, ve ilişkinizin daha onuncu ayındasınız.

Sizce onuncu ay, evlilik kararı için az bir süre mi, yoksa o sürede bir kişi yeterince tanınmış olur ve evlilik kararı alınabilir mi?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Bir insanı tam anlamıyla tanımaktan bahsediyorsan 30 yıl geçsede tanıyamazsın. Paylaştığınız şeyler size mutluluk veriyorsa 10 ay hiç te az değil gerisini denemeden bilemezsiniz :)

0|0
    0|0
    • evet bende tamamıyle senın gıbı dusunuyorum..tesekkurler..10 ay azda degıl aslında ,koskaca 10 ayyy :) ınsanlar 1 ayda bıle netlestırıyorlar,kımsenın kımseye tahammulu kalmadıgı hemen sılıpattıgı yenısını buldugu su donemde,10 ay ayrılmamak kopmamak bana göre de az değil..

• çok teşekkür ederimm,hayırlısı ise tamamına ercek işallah:)

• oohh ne güzel düğünümüz var dostlar :))))

Erkekler Ne Diyor 6

• On ay yeterli bir zamandır. Evliliğe hazır olduğunu hissediyorsan neden olmasın ki :)

0|0
    0|0
  • ben bunun 10 yıl 4 ay 3 sene bilmem ne kadar olduğuna inanmıyorum etrafımdaki evlilikler bunu gösterdi bana Kuzenim 6 sonra evlendi tanışdıktan 7 sene oldu çok mutlular 1 de kızları var diğer kuzenim 8 sene çıktılar evlendiler 2 sene sonra ayrıldılar.

0|0
    0|0
  • 10 ay mi? cocuk bile 9 ayda dogup 2 yasinda yuruyor da bir iliski nasil 10. ayda evlilige yurusun? tanimamissindir, tanidigini saniyorsan da evlenince ask bitti masalini anlatir durursun

0|0
    0|0
    • yaa bence ınsanın ne ıstedıgını bılmesıyle alakalı dıye dusunuyorum.hep aşk evlılıgı yapmak ıstemıstım,sımdıde aşığım,evlılık ıcın bı cekıncem kalmadı..ama karsımdakı ınsanı okadar cok sevıyorumkı,evlılık le ask ölürmü ne olur bılmıyorum,onun stresı var...ama bı yandanda hersey daha gusel olucak gıbı gelıyor daha mutlu olucaz ve aşkın ölmemesi için elimizden geleni yapıcaz..1 ayda bıle evlenme kararı alanlar var bide,onlar nasıl karar verıyor..

• aliyor sonrasinda da pisman oluyorlar... bir insani seversin ama o insanla evlenmek ve ayni hayati hem severek hem dost olarak paylasabilemk apayri, onun her halini cekeceksin o da senin, en ufak puruz bile ask bitti demenize neden olur, 10 aydaki cici takilmalara benzemiyor hayat

• eski sevgilim bir kaç ayda evlendi :)

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir...ben insanları daha kısa sürede tanırım...

0|0
    0|0
    • ne kadar surede tanırsın? bı bayanla tanıstıktan ve ılıskı ıcınde bulunduktan sonra ne zaman sonra bı erkek evlılık teklıf etmelıdır,yada sen edersın?

• bunun belli bir süresi yok..kişinin hayat tecrübesi ile alakalı..ne kadar pişmisse o kadar insanları daha iyi ve çabuk tanıyacaktır...zaten insanıda olgunlaştıran bu meziyetler değil mi?

• aynen, katılıyorumm..

• adamına bağlı. adamın çevresine bağlı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Alınır tabı kı yaşınız ıtıbarı ıle dogru karar verecegınıze emınım.

Hayırlı ugurlu olsun.. :))

0|0
    0|0
  • bi insanla aynı evde yaşamadan onu asla tam olarak tanımış sayılmazsın hatta bi insanı zaten tam tanıyamazsın çünkü insanlar değişir:) yani bu evlilik işi de biraz bahtına kalmış.

bir insanın farklı dönemlerinde farklı hallerini de görmelisin ki on ay bence çook çok az bi süre bunun için.

0|0
    0|0
    • ben her halını dönemını gordum , allahında gıcıgı ınatı huysuzudur da aslında ama herhalıyle sevıyom sımdılık sorun yok :) ama dedıgın gıbı bıraz baht şans meselesi,hayırlısı dıyelım o zaman..

• hayırlısı olur inş :)

• eğer tamamdır bu o adam dersem 10. aymış 100. aymış fark etmez. ama kendi duygularımdan veya karşımdaki insanın duygularından emin değilsem o zaman 1000 ay geçsin evlenmem.

0|0
    0|0
  • bazı ılıskıler vardır 4 yıl bıle surer ama ınsanlar bırbırlerını tanıyamaz bazı ılıskıler vardır 3 ayda sankı 4 yıl geçırmıs gıbı bırbırınızı tanırsınız.eger o kısının dogru olduguna ınanıyorsam omrum boyunca onu gormek ıstıyorsam neden olmasın?ama oturupta acaba dogru kararmı aldım dıye dusunuyorsam yada soru ısaretlerım varsa dırekt hayır derdım

0|0
    0|0
    • soru ısaretlerım asla yok,sadece onun ıcın dusunuyorum, karsımdakı ınsanı okadar cok sevıyorumkı,evlılık le ask ölürmü ne olur bılmıyorum,onun stresı var...ama bı yandanda hersey daha gusel olucak gıbı gelıyor daha mutlu olucaz gibi..yanı streste oldugum konu o farketmıyorda ama onun ıcın erkenmıdır acaba

• sen kendını hazır hıssedıyosan erken yada geç degıldır mutluysan huzurluysan gerısı boş

Yükleniyor...