Spor basını bu kadar mı düştü?

AMK adlı bir spor gazetesi çıktı. Amk nin sosyal medyada anlamını herkes biliyor. Bu anlama gelen bir sözcüğün spor gazetesi olarak çıkması sizce uygun mu? Düşünceleriniz neler?

0|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• İnsanların kalitesi düştükten sonra gazeteler, spor basını çok değil

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Açık Mert Korkusuz unutulabilir ama ( spor gazetesinin adını yazamıyorum kusura bakmayın) diğer anlamını özellikle erkekler kolay kolay unutmaz, zekice dusunulmus sinsi bir plana kurban gidiyoruz uyarayım efenim.

0|1
    0|0
  • bütün oxlar alır şimdi.

0|0
    0|0
  • ne yazık ki

0|0
    0|0
  • evet düştü

0|0
    0|0
  • amk diye gazete çıkar hiçbi şey demezler, televzyonda orda burda bi şey gördüler mi ''aman toplumun ahlakını bozuyo,çocuklara kötü örnek'' e bu ne ya?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• o söz kimseye hakaret amaçlı kullanılmıyor arkadaş arasında kullanılan bi söz.ayrıca bazı insanların hangi kelimeleri kullanacağımızı söylemesi canımı sıkıyor.kalite amk sözüyle düşmez içini rahat tut. ona gelene kadar neler var.

0|0
    0|0
  • adamların tek derdi para kazanmak,

0|0
    0|0
  • Resmen dalga geçiyorlar milletle.

0|0
    0|0
  • (F)ornication (U)nder (C)ontrol of the (K)ing

Kral kontrolünde zina :) böyle anlamlı bir geçmişi olsaydı tasvip edebilirdim.

0|0
    0|0
  • aldım ve şu an okuyorum, güzel gazete hemde ucuz.

0|0
    0|0
  • Koş AMK diye bir eki var. at yarışları içinmiş

0|0
    0|0
  • amk gayet normal, tabi ağzından küfür düşmeyenler için anormal bir gazete ismi sizede hak vermek lazım.

0|0
    0|0
  • Bozulmus bir dil onyargi birbirine kufur edip saldirmaya hazir bir toplum olduktan sonra Kmk ciksa sonuc degismez

0|0
    0|0
  • rezillik...

0|0
    0|0
  • dustu demek kı.

0|0
    0|0
  • Açık mert ve korkusuz demek işte, sorun etme :)

0|0
    0|0
  • Toplumun artık normal bir şey gibi kullanıldığı günlük hayatta ne bekliyorsun ki

0|0
    0|0
  • Hayatımıza renk kattı bence AMK

0|0
    0|0
  • terbiyesizlik diz boyu

0|0
    0|0
Yükleniyor...