Abimin gözünden ben?

Merhaba arkadaşlar, ben 18 yaşındayım abimin bakışından nasıl göründüğümü her zaman merak etmişimdir, biraz takıntılı bir kızım :)
Ben abimle herşeyimi paylaşan veya yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen kardeşlerden değiliz maalesef.
Lafı fazla uzatmıyorum az çok anlamışsınızdır zaten :)
Ben futbolla çok fazla ilgiliyimdir, zaten çocukluğumda oynadığımı hatırladığım bütün oyunlar;Gol 3, Winning Eleven, Pes, Futbol Manager... Bunlar erkeklerin vazgeçilmez oyunlarıdır (benim içinde öyle :) )
Abim, kendisinden tutkun olduğumu herzaman herkese dile getirir :) Maç esnasında çok sinirlendiğim için bana terörist bile diyor :D
Herkes tarafından en çok dikkat çeken özelliğim herzaman bu olmuştur. Son olarak elimden de herşey gelir onuda belirteyim :D
Yani abimin gözüyle bana şöyle bir bakarsanız ne düşünürsünüz :)

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kız olarak gelirken annen erkek olsun demiş seni de göndermişler geri erkek olarak geleceksin ama garantiler karışmış sende öylece dünyaya gelmişsin diye düşünürdüm :) şaka şaka benim senin gibi kardeşim olsa iyi olurdu mesela ben senin abin olsaydım galatasaray maçlarına beraber giderdik bağrırdık beraber galatasaray diye yani güzel ama abin senin değerini bilmiyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bacı değil biradersin

1|0
    0|0
  • Bunları yapmakla cinsiyetin bir alakası yok içinde olması lazım bence

0|0
    0|0
  • Cins bir kız kardeş bendede var ergen bir koz kardeş hiç sevmem

0|0
    0|0
    • Yani size göre bunlar ergen davranışlar öyle mi?

• Erkeksi bir kız kardeş olarak düşünürm madem böyle olacaktı bari erkek kardeşim olsaydı çıkıp dısardada maç yapardık diye düşünüyorum

• Eskiden onuda yapardık ama şimdi pek hoş karşılanmıyor :)
      Yine de fikrine saygı duyarım.

• Ole bir kardesim olsaydi cogi arkadasa degismezdimm heralde. Futbolu seven kiz kardes cok sevilir bence saygiyi da hakeder aferimm kiz ;)

0|0
    0|0
  • deli derim:D

0|0
    0|0
  • Abinin gözünde aşk sındır, senin için herşeyi yapar.

0|0
    0|0
  • Uka bu kizi evlendirmek lazum derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...