Zayıflamak istiyorum :((( yardııım?

Ne yaparsam çok kilo veririm spor da önerebilirsiniz diyet listeside olabilir lütfen ya yardımmm

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• ilk olarak spor yapmasan bile gun icinde hareketli ol yeme icme konusunda peynirin sutun hepsinin az yaglisini al beyaz ekmek kesinlikle yeme kola tarzi asitli seyler icme. yemekten az yiyip doymadan kalk ve 3 saat icinde bir öğün daha ye tabi az olmak kosuluyla ve ayrica kahvaltini erken vakitte yap. Belirli bir programa bagli kalmak irade ister programi yapamiyorsan dediklerimi yap kesinlikle kilo verirsin baya yarari olur

0|0
    0|0
  • İnsanity workout 2 ayda güzel güzel kilo verir ayrıca vucudun şekillenir

ama sorumluluk kabul etmiyorum

0|0
    0|0
  • Düzenli spor ve beslenme kardiyo agırlıklı olursa spor bayabi etkisini görürsün :)

0|0
    0|0
  • spor

0|0
    0|0
  • herkes istiyor onu

0|0
    0|0
  • bende almak istiyorum ve hep yazıyorum olmuyor alamiyorum

0|0
    0|0
  • müsil iç sıca sıca zayiflarsın :F

0|0
    0|0
  • 2 günde bir kardiyo yap

0|0
    0|0
  • basketbol ve ip atlama.

0|0
    0|0
  • az ye bol spor yap

0|0
    0|0
  • EKMEK YEME GECELERİ YEMEK YEME İLK HAFTA 5 KG GARANTİ

0|0
    0|0
    • Normaldede ekmek hiç yememki

Kızlar Ne Diyor 6

• Ilk basta hic ekmek yemiyorsun , pilav makarna gibi bos karbonhidratlari da birakiyorsun. Sabahlari yumurta , domates , peynir , zeytin vs ye fakat sakin meyve suyu icme. Sekeri kes , ara ogunlerde ise badem findik ceviz ucunu karistir bir avuc buyuklugunde ye yaninda istersen sut ic muz ye. Oglen ise corba veya salata ye (yagsiz salata ), aksam ise mutlaka yagsiz et yemelisin.
    Spor olarakta spor salonuna yazil ve gunluk 3 saat spor ,2 litre su ile zayiflarsin

0|0
    0|0
  • bence zayıflamak istiyorsan kardiyo çalış internette var bir sürü hatta fitness blender var burdan kendine bir progrm yapabilirsin bide kendine göre bir diyet hazırla ne çok ye ne az ye.

0|0
    0|0
  • internetten 'dukan diyeti ' şeklinde bir arama yap kitabını al oku ve başla derim ben hala devam ediyorum.

0|0
    0|0
    • Bende kitabı var ama tuhaf tuhaf yiyecekler var ya

• :D et tavuk süt ve süt ürünleri dışında bir tek bana yabancı gelen yulaf kepeği olmuştu.

• Benim fazla olarak iki kilom vardı 2 hafta abur cuburu kestim ve verdim yani tek çözüm yememek 😂

0|0
    0|0
  • Aç kilo fazlan var ki csnim

0|0
    0|0
  • ben diyet yaptım 10 kilo verdim bence bir diyetisyene git ve verdiği listeyi sakın bozma :)

0|0
    0|0
    • Sana verdiği listeyi benimle paylaşır mısın? Takip edicem şimdi

• Hayır ya bişey olmaz mesaj attım sana ordan cevap verir misin :)

Yükleniyor...