Sevgilim futbol ilgimi saçma buluyor.!?

Ben futbolu sevıyorum. Seviyorum derken oynamıyorum izliyorum dünya kupasını maçlarını falan izledim. Genel olarak çok izlemem de sevdiğim takımların maclarını ızlıyorum ve sevgilim futbol ilgimi saçma buluyor kız gibi ol dıyor gercekten saçmamı? Napmalıyım?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ah ah bir futbol oynayan kişi olarak ben isterdim sevgilim futbola ilgi duysun ama yok. Zaten sevgili de yok... Sevgiliniz futbolu sevmiyor olmalı ya da sadece erkeklere özel olduğunu düşünüyor.

0|0
    0|0
    • Sadece erkeklere özel olsa kadın futbol takımları olmaz değilmi :/ Evet o basketbolu daha cok sevıyor futbolla ılgısı yok

• Basketi sevmem imkansız :Ddd

• imkansiz mi neden?

Erkekler Ne Diyor 9

• Ayrıl ayrıl. Salak mı ne ya kız bulmuş da futbol izliyo diye beğenmiyo. Valla ayrıl haketmiyo böyleleri sevgili falan. Bak nası canım sıkıldı ya

0|0
    0|0
  • Senin gibi kız bnde olck var yaa
    Üzerine istediğim fiziq falan oh oh içine sevgi katarım böyle birüni bulunca tamam

0|0
    0|0
  • sevgilin bulmuş da kıllısını arıyor bence hiç saçma felan değil

0|0
    0|0
  • çok doğru kızlar ve futbol :S saçma kız ol la

0|0
    0|0
    • Ya sadece izliyorum bence çok bişey yokkı izlemekte nevar?

• ne yalan söyleyeyim ben erkek olarak izlemedikten sonra kızlar hiç izlememeli. 4 yıl önce falan tamamen kestim iletişimimi. şimdi kız kardeşim bakıyor. bu ne l*n diyorum kaba tabirle :)

• Sevgilin mantıksız konuşmuş.

0|0
    0|0
  • Futbol seven kadın tektir. Senin manitada sıkıntı var :D

0|0
    0|0
  • O nasıl sevgili l*n
    Futbolu seven bir sevgilim olsun daha ne isterim

0|0
    0|0
  • Disifreud için geldim git cem birazdan

0|0
    0|0
  • Bencede saçma. sen anlamayacaksın o kafayı yicek doğanın dengesine kilit vuruyorsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kız gibi olmasaydın onunla olmazdın

1|0
    0|0
  • Sevgilin daha sacma bence

0|0
    0|0
  • Sen seviyosan No Problem ;)

0|0
    0|0