Kapat

Bir türlü yüzme öğrenemiyorum ne yapıcam ben?

herkes dalga geçiyor benle öğrenemiyorum diye ne kadar zamanda öğrenirim

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini çok rahat hisset pozitif düşün boğulmayı ölümü es geç aklina kötü birşey getirme ve kendini uçurumdan aşşağı hava boşluğuna atiyorlarmiş gibi hisset bacaklarini ve kollarini açip sırt üstü yat ama korkma aklina kötü birşey getirme suda batmıcaksın sende bunu görüceksin ondan sonra ters dön ve çarprazlamasına kol ve ayaklarını çaliştirarak yavaş yavaş yüzmeye basla inancın olsun kafana koyduktan sonra 15 dakikalik bir iş.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• her ınsan bılecek dıye bır kurral yok fısıtgım anatomı meselesı bu vucudun o kordınasyona uygun olmaya blır cok kafana takma sen bırak yakısıklılar senı kurtarsın ;)

1|0
    0|0
  • Korkunu yenemediğin sürece kesinlikle öğrenemezsin.

1|0
    0|0
  • Bak biri tutsun göbeğinden sen de suda yüzüstü at bırak kendini kulaç at sonra da ayakları falan harekete geçir bol bol da yüz öğreneceğin yer boyundan 15-20 cm kısa bir yer olsun kıyıda kumsalda yüzme öğrenemezsin ona göre unutmamak için bol bol yüz :))))

0|0
    0|0
  • hacı ben de 25 yaşımda öğrendim yüzme, olay suda rahat olmakla alakalıymış. rahat edip kandini kasmadan durabilirsen çabuk kavrıyosun

0|0
    0|0
    • Korkuyorum sudan :(

• Yok derste aldım yok olmuyo :D

• benzer süreçten geçip de yüzme öğrenebilen birini bul sen bence, neler hissettiğini bileceği için yardımcı olur.
      ben derim ki, yüzmeyi filan öğrenmeden önce suda rahat olmayı öğrenmeye bak önce. kafan filan suya girince panik olmayıp rahat rahat davranmak vs.

• istedikten sonra 1 saatte öğrenirsin. istek önemli.

0|0
    0|0
  • 1 saate öğrenirsin :D

0|0
    0|0
    • Profesyonel olarak öğrenmek istiyorum ben

• :D uf korkuyorum

• :D:D antalyadaysan ogretırım , zaten ne varki ya. havuzun kenarına tutun bacaklarını yüzüyormuş gibi çırpı suda bunu bir başlangıc olarak yapabilirsin cesaretlenirsin en azından

• Ulan yeni doğmuş bebeyi at, onlar bile yüzüyor sen haleen...

0|0
    0|0
    • Korkuyorum sudan ne yapayım

• Korkunu yenmelisin. Yarın bir gün gerçekten birinigörürsün boğulurken elin kolun bağlı izlersin. Pişman olursun vicdan azabından ölürsün.

• 2 gunde

0|0
    0|0
    • yuh :D

• maxımum oda ben 5 yasında ogrendım kendımı bıldım bılelı yuzuyorum ben dedem tekneden atmıs suya ole ogrenmısım

• 4 yasından berı yuzuyorum yuzmede puf noktası kendını suya bırakmakta zaten su senı batırmıyor sonra kucuk kucuk kulac atarsın youtube da falan dersler vardır ordan bak

0|0
    0|0
  • Haytim denize girdigin zaman su gobegine deyince nefesi gotten aliyorsan yuzme ogrenemezsin bosuna ugrasma

0|0
    0|0
    • yok be o kadar değil sadece kendimi suyun içine bırakamıyorum bir bıraksam

• Ben dun baya calistim biraz ilerleme katettim

• çok basit sık sık git havuza veya denize ögrenirsin :D

0|0
    0|0
  • :) öğrenirsin boşver

0|0
    0|0
  • aslında teknik olarak suda batmak imkansızmış fobin falan mı var yoksaa

0|0
    0|0
  • Suya girer girmez öğrenmiştim ben garipmiş nasıl öğrenemedin ya.

0|0
    0|0
  • Günde 2 saat çalışma ile iki günde çok iyi yüzücü olursun... panik atağın yoksa bide jendini birakabilirsen tabii

0|0
    1|0
  • merak ediyorum göğüsleriniz can simidi gibi sizi havada tutmuyor mu :D

0|0
    0|0
    • yok tutmuyo :D

• yüzme işi cesaret işi, o korkuyu yenemezsen asla öğrenemezsin, bu arada göğüslerin kaç beden :D

• nerede yaşıyorsun :) bende öğrenemedim gel kursa gidelim tek gitmeye de utanıyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Valla bende öğrenemedim tüm çabalara rağmen deniz fobim var havuzda ilgimi çekmiyor en iyisi gitmemek 😁

0|0
    0|0
  • ben de yüzemiyorum derin sulara giremiyorum kendimi bırakamıyorum fobim var :/

0|0
    0|0
  • benim fobim var bnde yüzemiyorum ama kardeşim 3 güne öğrenmişti

0|0
    0|0
Yükleniyor...