Bu söz doğru mu sizce?

Futbolcu bir sevgiliniz varsa bırakmayın. çünkü o sadece hakemi aldatır

Güncellemeler:
Kaşarlik renk olsaydi sen gökkuşağı olurdun.
PEKİ BU

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• hahaha hiç gülcegim yoktu :) bunu en son bizim mehmet batdal sevgilisine söylemisti bucada oynarken ib*eyle galatarasay a gittikten sonra her zaman reinada karsılasıyoduk :) en son mekandan beraber 9 kızla cıkmıstık sonra ne yaptı bilmiyom ondan sonra gs yolladı bunu :)))

0|0
    0|0
    • en iyi cevap icin tesekkür.

2. si tamamen ergence :) Laf sokmalar ani gerçeklesmedigi sürece lise orta okul mevzusu gibi ezberlenmis laflarla oluyo hazır cevap degilsen hiç ugrasmamak lazım :) laf sokcaksan o anki duruma göre o anda kılıfına uydurup sallarsın bu nadir bizim gibi hazır cevaplarda bulunur. :)

Erkekler Ne Diyor 17

• Yalan çünkü sevgilisini aldatmayan futbolcu genelde çok azdır.. Ama aldatması için bir sebep yokki, bence futbolcu eşleri güzel çoğu eski manken zaten. Güzel ve ünlü bir kadın, futbolcular gibi parası çok, fiziği düzgün ve beyni çalışmayan, kolayca yönlendirilebilecek birini tercih ediyor haliyle. Ama sorun değil. Sonuçta aldatsa bile, hatta aldatma videosunu izletse bile, o kadının gönlünü almak bir futbolcu için kuyumcuda harcayacağı 1 dakikadan ibarettir. Tabi sadece süper ligde oynayan veya avrupada oynayan zengin futbolcular için söylüyorum diğerleri 500tl ev kirasını düşünebiliyor.

0|0
    0|0
  • (: Yok daha neler yani diğer erkekler her türlü aldatır oluyor genelleme yapmayalım (:

0|0
    0|0
  • yanlış 7 sene alt yapılarda top oynadım nelerini gördüm nelerini. aynı gölü 3 sevgilisine hediye edenden tut, her deplasmanda bir kız bırakan kadar:))

0|0
    0|0
  • Bu sozu ilk senden şu an duydum.

0|0
    0|0
  • Dogru ya da yanlış tüm kavramların ötesinde bir yer varr. Seninle orda buluşacagız.
    2 gundur bu cumlenin muptelasiyim. d

0|0
    0|0
  • Eleman iyi arabesk yapmış.

0|1
    0|0
  • Ben kaleciyim sırtını sahada kimseye dönmeyen sadık insan derler kalecilere tabi bu oyunda zorunlu olarak geçerli ama benim hayatımda böyle kolayca kimseye sırtımı dönmem ve sadığım. Ve ilk çıktığım insanı hala seviyorum.

0|0
    0|0
  • ne alaka yaa? adamsa aldatmaz.. sokayım topçuluğuna..

0|0
    0|0
  • O sadece hakemi aldatamaz olmasın?

0|0
    0|0
  • hahaha ıyımıs bu :)

0|0
    0|0
  • kesin bir futbolcu çıkarmıştır bu lafı. yalannnn :D

0|0
    0|0
  • ben futbolcuydum arkadaşlarım hepsi abazandı yani :D sanmam :)

0|0
    0|0
  • Futbolcuda para var kızda var :)

0|0
    0|0
  • alakası yok hiç haberlere bakmıyormusun aldatan aldatana

0|0
    0|0
  • hepsi doğru ve esprili

0|0
    0|0
  • Maçı yöneten birisini aldatabilen birisinden korkucaksın o zaman ;)

0|0
    0|0
  • hakemi aldatan senide aldatır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ya o futbolda geçerli bişi yani erkek her yerde erkektir tabi bu kişilik meselesidir :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...