Sabah camlik aksam. stad antrenmani?

Sabah camlik. aksam da stad antrenmani yapsam sizce nasil. olur?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi okula hazırlanıyosun.

0|0
    0|0
    • Bizimkisi. okul degil ya uni okuyorum. zaten

• İdmanı hafif başlatıp tempoyu yükseltip tekrar seviyeyi azaltarak bırakmaya dikkat et orayı anlamamış olabilirsin neden diye sorabilirsin.

• Hmm neden?

Erkekler Ne Diyor 11

• Ya sen sporcumuz olmak istiyorsun yoksa amatörce bir hedef belirleyip onamı plaşmak istiyorsun sağlık için yapıyosan kendini bu kadar zorlamaya gerekyok günlük bence 1200 (4 tur) yeter. Yanı kısacası amaç ne neyin peşindesin sen :)

0|0
    0|0
    • Bizim. dayaniklilik sinavimiz var bi. ay sonra ona hazirlanmak amacim sinavdada 2400 m 12 dakika da kosmamiz iatenior 1 aydir ramazandan dolayi spor yapmadim hamladim Onu toparlamak. amac

• Düşündümde bana zor geldi ama şevkin kırılmasın. Denemedim ama koşulabilir. Çok rahat ortopedik bir ayakkabı seç.. Bide yüryüş bandında 5 km koşup aynısını dışardada yaparım sanan insanlar var ya hani umarım hesabını öyle yapmıyosundur.

• Sabah ve akşam yaptığın antrenmanın içeriğini yazarsan sana yardımcı olabilirim. Birde ne antrenmanı yapıyorsun. Güzellik mi yoksa yarışma mı, kondisyon mu, ne yani ne için yapıyorsun.
    Değilse sabah elma ağacında , akşam dut ağacında antrenman yapsam olurmu diye bir soru malesef olamaz :)

0|0
    0|0
    • Kondiayon depolamak amacim bir ayda 2400 m 12 dakikada bitirmek yarisma denebilir... sabah camlikta duz kosu cigerlei acmak icin aksam ise hafif bir hiz antrenmani

• birkere senin bu 2400 m 12 dk diye bir koşu stili yok.= 3200 mt cooper testi. Biz var farzelelim. Bu koşu orta mesafe dayanıklılık koşusudur. Onun için senin hız antrenmanından ziyade dayanıklılık antrenmanı yapman lazım. Bu tür koşular hafif bir hız antrenmanıyla olmaz. Sorun olursa özelden yazabilirsin.

• Tamam o zaman yazdim. ozelden bu konu da bana bir yardim. lazim

• İyi olur.

0|0
    0|0
  • Zayiflamak için mi bu caba ;-)

0|0
    0|0
  • çamlıkda fazla dolanma derim

0|0
    0|0
  • çam dibinde ve kaleci olmada ne yaparsan yap

0|1
    0|0
  • İyi olur
    Besyocu musun

0|0
    0|0
  • Sabah camlige gidersen sknti cikar :) aksama antremana gtmene gerek kalma :)

0|0
    0|0
  • İyi fena değil

0|0
    0|0
  • ne açıdan nasıl olur? amacın ne

0|0
    0|0
    • Kondisyon depolamak 2400 m 12 dakikada kosmak 1 aya kadqr

• iyi iyi

0|0
    0|0