Kalca ve basen eritmek icin dans mi egzersizler mi?

Kalca ve basen bolgemi evde eritmek istiyorum sizce squat gibi evde yapilabilecek egzersizler mi daha etkili olur yoksa zumba gibi danslar mi? Ayrica egzersizleri yaparken yuk gibi geliyor ama dans ederken hic bitmesin istiyorum ama sanki sadece kardiyo gibi geliyor

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Zumba çok kalori yaktıran ve sıkılaştıran bir antremandır tavsiye ederim bizim salondaki bayan ve erkekler hemen sonuç alıyor

0|0
    0|0
    • Peki şu an vucudumda kalcalarimdsn dolayi bir uyumsuzluk var tum vucudum zayiflasin istemiyorum biraz bolgesel gibi

• protein ağırlıklı beslenmeyi unutma kepek ekmeği çikolata yağdan uzakdur şeker tuz

• Tamam deniycem teskkur ederim

Erkekler Ne Diyor 8

• koşmalısın

0|0
    0|0
  • ne bulursan onu yap kanks

0|0
    0|0
  • oryantal

0|0
    0|0
  • daha kolay yöntemi var. yılbasında taksime cık inan bana yicen cimciklerden basen masen kalmaz sende :))

0|0
    0|0
  • squat kalçaları sıkılaştırmaktaki en etkili yöntem tavsiyem kesinlikle squat

0|0
    0|0
  • seks diyorum başka birşey demiyorum

0|0
    0|0
  • Egzersiz bence surekli yapilan 5-6 hareket kalcalar ocin her aksam yarim saatini ayir yeter

0|0
    0|0
  • eritemessin evde boşuna uğraşma bence illa uğraşacam diyorsan beslenmeye dikkat et sadece şekeri azalt

0|0
    0|0
    • Spor salonunda mi olur sadece

• hayır hergün koşsan olur yürüme değil ama koşman lazım spor salonundada bantda koşacaksın sonuçta

Kızlar Ne Diyor 1

• Squat

0|1
    0|0
Yükleniyor...