3 yılını sevemediği bölüme verip de başarısız olan ve okuldan ayrılan var mı?

kendimi bu konuda yalnız hissediyorum başarısız hissediyorum okuduğum bölümde başarılı olmam imkansız gibi gözüküyor. 21 yaşındayım geç kalınmışlık duygusu hakim. herşeye en basından baslamam için gec mi?:(((

Güncellemeler:
bölümüm : mimarlık

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• bak arkadaşım asla geç kalmadın. 21 çok genç. ben 30undan sonra master yapanlar var asla ümitsizliğe kapılma. doğru bildiğin yoldan şaşma. ASLA GEÇ DEĞİL. BAŞTAN HAZIRLAN İSTEDİĞİN YERE GİR.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• o kişi ben değilim

1|0
    1|0
  • Ben varım, ama daha okulu bırakmadım, memlekete dönüp ailemle konuştuktan sonra buna kesin karar vereceğim.

link

0|0
    0|0
  • benim bi arkdası hava harp okulundan 3 sınıftan terk etmişti öyle bi yerden bile insanlar vazgece biliyor sen neden vazgeceiyeceksınkı sevmedıgın bi bölüm sevmedıgın bi iş olacak ömrünün geri kalanını mutsz yasayacaksın

0|0
    0|0
  • ben varım 3.sınıfta bıraktım tekrar girdim istediğim bölümde okuyorum ama bende de bir bıkkınlık var baya da zor bölümler okuduklarım beyin olarak çok yoruldum ama sonuca 24 yaşında ulaşacağım.çok geç olduğunu düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • hangi bölümdesin?

okulu bitir akademisyen ol diyecegim de ne olmak istiyorsun?

0|0
    0|0
    • laborant olmak istiyorum

sacma gelicek ama mimarlık okuyorum

• ben hayal edemeyip sahip oluyorum.

sadece sans. ben sınıf ögretmeni olamazdım.

kaderciyim. kararlarımdan pisman degilim.

hayat bir oyunsa önemli olan katılmak derim. ayrıntılara inmeyelim :)

• harikasın

• Sevmediğiniz bölümlere vermeyin.

1|0
    1|0
    • çoktan verdm bi şekilde biter diye düşündüm ama ne ortamını ne de sistemiyle frekanslar tutmadı

• vah vah

• şu anda en son ihtiyacım bile değil vah vah

Kızlar Ne Diyor 3

• yaşın daha küçük neden geç kalmış olasınkii önündeki fırsatları değerlendiir sınava tekrar gir güzel bi bölümde istediğin bi bölümde oku bütün bi hayatını sevmediğin bi meslekle uğraşarak geçirme derimm..

1|0
    0|0
  • Biraz geç kalmışsın. Ama yine de mutsuzsan değiştirmeye çalış çünkü hayat boyu o mesleği yapıyor olacaksın.

0|0
    1|0
  • haklısın o duyguyu ben 16 yaşındayken yaşadım hala yaşıyorum...

mecburiyetten dolayı liseye gidemedim 18 yaşındayım hala gidemedim inşallah liseye 18 yaşında başlicam mk :(((

0|0
    0|0
Yükleniyor...