Kızlar bir bakar mısınız? Erkekler siz de, fikirlerinize ihtiyacım var?

Benim sıkıntım şu, profesyonel kickbokser im 1 ay sonra müsabakam var ona hazırlanıyorum ve bizler ağır tekmeler vurabilmek için antreman zamanlarında bacaklarımızı çok çalıştırırız, sorun şu ki vücuttaki kıl proteini emiyor çalıştırdığımız kas grupları haybeye çalışıyor. Ben her müsabakamda gögüsümü ve bacaklarımı tüy dökücüyle alıyorum, hocam artık epilasyon yaptırmanın zamanı geldiğini söyledi (aslında kıllar çok seyrek ama problem)
Şimdi sizce epilasyon yaptırmalıyım yoksa her maç öncesi tüy dökücüye devam mı ediyim?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• lazer epilasyon en kalıcı çözüm fakat yaptırdıktan sonra kıllar yine daha yavaş ve ince seyrek olarak çıkıyor normalde siz erkeklerde 2 günde uzar tahminimce lazer yaptırsan ayda bir yine epilasyon cihazıyla alman gerekir.

0|0
    0|0
    • Nasıl yani bir kere aldırıyorsun bir daha hiç çıkmıyor olayı tamamen muamele mi?

• Bu söylediklerini dikkate alıcam :)

• teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 3

• çok kıllı değilsen elleme derim tamamen kılsız erkekte aynı yolunmuş tavuğa benziyor..

0|0
    0|0
  • Bence o kadar ugrasicagina epilasyonunu yaptir bir kac seans surer eger seyrekse ama baya can yakiyo :D

0|0
    0|0
    • Sorun can yakması değil ki, senin bacağın gibi bacağımın olacak olması :))

• Tesekkur ederim :D

• Ne demekk :)

• Yaptır bence

0|0
    0|0
    • Tek yol o gibi gözüküyor aslında, bir zaman sonra tüy dökücü sayesinde kaktüs dikeni gibi olurlar :))

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeş sizin asıl sorununuz tüm gün beraber takıldığınız adamların adını unutabilmeniz bence:))

0|0
    0|0
    • Mesela

• benimde müsabakalara katılan bir arkadaşım vardı çok mu yumruk yiyodu napıyosa garibim sürekli beraber yiyip içtiği adamların adını unutuyordu:)

• Buna iyi güldümmm gece gece, yüze görmeden gelen yumruklar çok sıkıntılı olabiliyor bazen mesela gelişine bir kroşe alırsan dediğin gerçekleşiyor bırak yiyip içtiği adamı kendi adını bile unutuyorsun ama sadece anlık saniyelik bişey ayriyetten göz kararmasıda cabası :))

Yükleniyor...