Göbek göbek göbek göbek nasıl gidecek bu göbek?

arkadaşlar, koşuyorum falan ama bu göbeğin gideceği yok. koşuyu bırakıp hergün 1000 mekik çeksem bu göbekten kurtulur muyum? boşu boşuna zaman kaybı gibi geliyor koşmak

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Valla kanka bence zaman kaybı kosma :D bence ye ic keyfine bak :D o göbek kolay kolay gidecege benzemiyor

0|0
    0|0
    • bende öylediyorum da kötü görünüyor be kanka. yoksa kafaya takmayacağım

• Ne söyleyeyim seçtim işte eic diye. O kıza gelince birincisi çok güzel bu saatte burada ne işi var ikincisi ben öyle bir kızla sohbet edecek kadar şanslımıyım acaba

• Hangi kızla benlemi :D arkadasımın biri burada takılıyordu bende merak ettim actım birane daha yeniyim buralarda :D ama iyi alıstım. Niye sanla ne alakası varki bunun?

Kızlar Ne Diyor 1

• Günde 5 gün tempolu yürüyüş yap, her gün arttırmalı mekik çek. Kendine göre kendin bir porsiyon ayarla ve kalorilerini araştırarak daha çok yemek yemeye çalış. Üstelik evde yalnız kalırsan aç abi bir roman havası dans et, koy kendini. Ama asla istikrarını yitirme. İstikrarlı olmalısın bro

0|0
    0|0
    • Pardon haftada 5 gün 1 saat. Yanlış yazmışımda :d

• Alt ve üst mekik çek, üst mekik sırtına da yardımcı olacaktır. Yani alt mekik tamamen kalk, üst mekik sadece omuzlarını kaldır

• Tamam teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 6

• kardeş bence bosuna koşma falan yok ole şeymı ar madem adam gıbı bir fizik istiyoyosun dısarıdan gelen yapamazsın gibisinden laflara arkanı donuceksın onları okursan zaten yapamazsın senın için önemlı olan azim yerınde olsam bı spor salonuna kaydolurdum ama yok oraya para vermem dersen ssenın ıcın tüfeksiz haraketler sserısını önerırım ınternetten bak bunlar ıyı kalori yakan haraketlerdır :D^^

0|0
    0|0
    • Spor salonuna gitmeyi bende düşündüm ama vaktim olmuyor malesef derste çalışmam lazım

• Amatör bir futbol kulübüne git idmanlarda iyi eritirsin

0|0
    0|0
  • hayır mekik sadece kasları kuvvetlendirir buda yağlara erişmeni zorlaştırır yağ yakmanı imkansız hale getirir

0|0
    0|0
    • e ne yapacağım ben o zaman

• sevmediğin şeyi yapacaksın uzun bir süre yürüyüş, ısınma, ağırlık çalışması en son bitirmeye yakın mekik

• Türk erkeği göbekli olur takma kafanaaa ;D..

0|0
    0|0
  • Yimicen yimicen yimicen
    Kosu, mekik, yaglari eritmrn lazim

0|0
    0|0
    • ders çalışmaktan fazla vaktim kalmıyor. spora kalmadığı gibi yemeyede kalmıyor zaten zaman. akşamları 1 saat koşuyorum ama sıkıldım ya erimiyor bir türlü

• Gobek yaglarina ve sana bagli 6 ay en az

• 6 ay sorun değil bir gitsinde

• sadece koşmayla olmaz kardio çalış

0|0
    0|0
Yükleniyor...