Sizce 11 ayda 92 kilo kız ne kadar kilo verir?

Sizce 92 kilo 1.69 boyunda bir kız 11 ay boyunca kaç kilo verir? Yürüyüş, mekik, diyet. Sizce?

Güncellemeler:
Haftada 5 gün 1 saatlik yürüyüş, her gün mekik ( 2 sayı arttırarak). Okul başladığı zaman okula yürüyerek gidip-gelme. Öğle aralarında kızartılmış kepek ekmeği arasına kaşar vs, akşamları sebze yemeği ağırlıklı. 11 ayda sizce ne kadar gider? Üstelik 1 ayda bu programla 5 kilo vermiştim. Sizce nasıl olur?

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda bilgili olduğumu düşünüyorum. Ama bu senin yapınla alakalı birşey. Açık olarak şunu söyleyebilirim. devamlı kilo veren biri ilk ay 5 kilo veriyorsa diğer ay aynı şeyleri yaparsa 4,5 kilo filan verir. Giderek düşer. Ve belli bir süre sonra hiç vermezsin. Vücut alışır ve diyet değiştirmen gerekir. Sorun varsa sor cevaplıyım

0|0
    0|0
    • Hayır ben bunları yani her ay arttırarak yapacağım, mesela ilk ay 1 saat tempolu yürüyorsam ikinci ay 1.30 saat, sonra 1 saat 45 dakika tekrar tekrar artırarak

• Yok ya bilmediğim şeylere girişmem

• Tamamdır o zaman ama mesela 60-65 kilo senin için gayet iyidir. yani yaklaşık 30 kilo vermen gerekiyo bunu 1 yıla çok çok rahat yaparsın eminim. ama vazgeçtiğin ama hemen alırsın yani 5 ayda 20 kilo verirsin 2 ayda hemen alırsın o yüzden sakın bırakma

Erkekler Ne Diyor 20

• şöyle örnekler var; sana moral olur ve doğru adımlar atman için karar vermende etkili olur. ara sıra motivasyonun düştükce faydası olur kanaatindeyim. http://cloudpage.co/oncesi-sonrasi
    bir baskası nasil56kiloverdim.wordpress.com/.../
    bir baskası http://bennasilkiloverdim.tumblr.com/

www.hafiftarif.com/.../

0|0
    0|0
  • Doğru bir şekilde beslenmene bağlı olarak ve insülin direncin var mı tahlil yaptır, bunlara göre ortalama 20 kilo kadar verirsin hatta daha fazla. İlk ay hızlı gider çünkü sudan da verirsin ancak daha sonra bu değerler yavaşlar ve durur. Bir uzman ile diyet yapmanı tavsiye ederim. Ben Gürkan Kubilay'a gidiyorum 10 ayda 26 kilo verdim. Hem de çok fazla yiyerek. Abimde Ayça Kaya'ya gitmişti 4-5 ayda 17 kilo vermişti. Kesinlikle bir uzman ile görüş :) Ayrıca bir tavsiye benden; 3 ana öğün, 3 ara öğün olmak üzere en az 6 öğün yap. Unutmaki motorun çalışması için benzin, metabolizmanın çalışması için ise besin lazım. Metabolizmanın çalışmasıda kilo vermek demektir :) Başarılar dilerim :)

0|0
    0|0
  • bak şimdi, kilo vermek içinde sağlıgından olma. günlük öğün yemeklerini yiyebilirsin, fakat aşırıya kaçmayacaksın.. sofraya otururken çok aç karnına oturmayacaksın, çok tok kalkmayacaksın. doyumluk hissi aldıgın zaman yemeği bırakacaksın. aksam 6 dan sonra yemek yemeyeceksin, fakat meyve sebze türü azda olsa tüketebilirsin..

eksra olarak diyet listesinede tabi olabilirsin.. böyle devam edersen zayıfladıgını farkedersin..

0|0
    0|0
  • Bence o kız 11 ay boyunca 100 kg olur.

0|1
    0|0
    • Ne diyorsun ne be? Burada soru soruyoruz, kaç kilo verebilir diye. Yürü abi ya yürü

• Ben size biraz sinirli cevap verdim fakat benim şöyle bir düşüncem var, ben normalde bu kiloyu 6 ay içerisinde vereceğimi düşünüyorum. 28 kilo vermeyi planlıyorum. Ama 11 ay sonra bayram var ve bayram da teyzemlerle karşılaşacağım onlarla aramızda bir konuşmadan dolayı daha çok 11 ay dedim, yani eğer 6 ay içerisinde istediğim kiloyu verirsem 11 ay gibi bir zaman içinde daha iyi bir görünüme ulaşırım diyerekten. Yani kendime koyduğum sure 6 ay, ama daha iyi bir vücut için ise 11 ay. Böyle bakın

• Diyetini düzenledikten sonra sporla vermen mümkün, Zaten ayda 4-5 kg dan fazlası zararlı olur, vücut dengesini sağlayamaz. 6 ay sonra 20-25 kg idealdir. Sonrasında bir müddet kilonu koruyup tekrar diyet'e devam edebilirsin.

• 25 kilo verir ama sonrası sıkıntı valla sürü hastalık çıkıyor çabuk kilo verince doktor tavsiyesiyle vermek lazım kolestrol çıkar kadınsal mevzularda sıkıntı çıkar yani doktor doktor doktor

0|0
    0|0
  • Mekik kilo verdirmez, karnı sıkılaştırır.

Bu dediklerinin hepsini yaparsan ayda ortalama 2-3 kilo verirsin. Hiç bozmazsan 11 ayda en kötü ihtimalle 20 kilo vermiş olursun. Ama bir yerden sonra koşuya da başlaman gerekir.

Ayrıca abur cuburdan, aşırı yağlı yemeklerden, katı yağdan uzak durman gerek. Geceleri meyve tüketme. Yatmadan 2,5-3 saat önce öğütülmüş keten tohumu katarak yoğurt tüketmeni tavsiye ederim.

Daha çok şey var aslında, kitabı bile yazılır.

0|0
    0|0
  • 1 50 boyundaki arkadasım 70 kiloydu. yaklaşık 8 ayda 17 kilo vermişti. günde 1 bucuk saat tempolu yuruyus yapıyordu. aburcuburu tamamen kesmişti seker ve hamur işi tüketmiyordu. ekmegi yalnızca kahvaltıda yiyordu. onun dışında bide porsiyonlarını küçülmüştü o kadar. özellikle bir diyet listesi edinmedi.

0|0
    0|0
    • Ben kendi diyetimi kendime göre uyguladım:)

• Diyet ve sporla birlikte 40-45 kilo kadar verebilirsin gayet iyi bir sonuç olur bir yakınımdan biliyorum:)

0|0
    0|0
  • bu yıl 80ene düş. gerisini seneye bırak. yoksa güzel bir kiloya geldiğini göremeden yatağa düşersin. o zaman hiç kilo veremezsin.

0|0
    0|0
  • 55 rahat olur ^^ Bir mankene dönüşebilir.

0|0
    0|0
  • 35 kilo verse yeter, ki her turlu verir

0|0
    0|0
  • Kadın azmi diye birşey var onu denk getirebilirse hepsini verebilir :)

0|0
    0|0
  • Hayvan gibi yerken akli nerdeymis o kizin ya adam da yer one ole :)

0|0
    0|0
    • Ya yemekte olan bir şey değil, küçükken iğneler, ilaçlar yüzünden kalan kilolar

• O zaman zor dedigin gibiyse bu sekil kg verilmez verilsede hop gene alinir is artik genetiklesmistir yani

• alışmana bağlı ayda 7 kg a kadar verebilirsin

0|0
    0|0
  • 15 kilo verilebilir.

0|0
    0|0
  • 10 kilo alırsın bence

0|0
    0|0
  • Azmine bağlı en iyi sonuçları maximum istek ve azimle verirsin bide inanmak lazım :)

0|0
    0|0
  • Ben sadece yemeden kisarak sporsuz 20 günde 15 kilo verdim

0|0
    0|0
    • Sallama

• İşte senin gibi zekası geri insanlar anca böyle cevaplar verir. * git yalancı herif, yalan söylediğin cevaplarından bile belli. Terbiyesiz

• Hehe öyle evet sen haklısın aferim

• sıkarsa 70 düşer, koyverirse 100ü bulur

0|0
    0|0
    • Güncelleme yaptım. Bir okur musunuz ona gör de bir fikir edinin

• 1 ayda 4 kg üstünde kütle kaybetmek zararlı kanka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen bunlari yap 11 ayin sultani olursun valla.

0|0
    0|0
  • 30 bile verebilir

0|0
    0|0
  • en sağlıklısından 10-20 kilo verir

0|0
    0|0
  • Arkadasim bir kitapla 30 kilo verdi ve spor cok onemli

0|0
    0|0
  • gayet 25 verir yaa bu iş 1sende bsit