Beyler ve bayanalar buyrun gelin iki dakika bir şey danışacağım?

sevgilinizle ayrı şehirlerdesiniz ve iş gereği sizin olduğunuz şehre geliyor geldiği gün buluşuyorsunuz ve ertesi gün sabahtan akşama kadar yok ortalıkta ne mesaj ne arama ne gelme ne görme akşamın saat 10 oluyor ve siz hala görmeyi bekliyorsunuz kadın olarak ama hala çalışıyor. sizin sinirleriniz bozuk ağlamaklısınız kötü bbir gün geçirmişsiniz ve ona ihtiyacınız var ama ondan tık yok hala ve en sonunda içmeye gidiyorum diyorsunuz tek başıma iki bira içer eve geçerim filan diyorsunuz ondan gelen tepki tamam canım çok dağıtma.

öleyim mi öldüreyim mi ben bunu?

kadınlar siz bu erkek hakkında ne düşünürdünüz ve erkekler nerde o kıskançlığını nerde o korumacı tavrınız siz nasıl davranırsınz böyle bir olayda?

sağolun varolun hayırlı geceler geceniz güzel olsun vesselam...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• yanlış adrese gitmiş olmasın sakın,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir an önce işlerimi hallederim,işlerim biter bitmez hic vakit kaybetmeden koşa koşa hayatımın anlamı olan kadınımın yanına giderim..Bira içmeye falan gitmesine de gerek kalmaz...Hayali bile güzelmiş layn ...

0|0
    0|0
  • Adı üstünde iş gereği gelmiş diyecektim ama sana verdiği cevabı duyunca sana o akdar da değer vermediğini fark ettim.Seni gözden çıkartmış,uzatmaları oynuyosunuz şu an.

0|0
    0|0
  • kötü düşünme işi sıkıdır

0|0
    0|0
  • eee yorum yapıyorum

olmamış bizimlan deyılsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ohoo bence sen bırak bu adamı seni tınlamıyor

0|0